Haberler

İnstagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Öğrenme

Başlıklar

Instagram hesap açılış tarihi nasıl öğrenilir Sosyal medya denince aklımıza eskiden facebook ve twitter uygulamaları geliyordu. Fakat son zamanlarda dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması İnstagram diyebiliriz. İnstagram’ın bu kadar çok sevilmesinin nedeni muhtemelen getirdiği yeniliklerdir. Son zamanlarda gelen en önemli yenilik ise Reels özelliği oldu. Reels’i Tiktok olarak düşünebilirsiniz pek farkı yok. Peki instagram hesabı ne zaman açılmış nasıl öğrenilir, instagramı ne zaman açtım nereden öğrenirim instagrama ne zaman katıldım hesabımı oluşturma tarihi ne sevgilimin hesabı kaç yıllık birinin hesap açılış tarihi nasıl öğrenebilirim kendi katılım tarihim ne ne zaman açtığımı bulmak istiyorum diyorsanız bu başlık size yardımcı olacaktır.

Başkasının İnstagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Öğrenme

Kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın, eşinizin (özetle sevgilinizin) de dahil olmak üzere herkesin instagram hesap açma tarihini öğrenebilirsiniz. Instagram hesap açılış tarihleri nereden öğrenilir İnstagram hesabının ne zaman açıldığına bakma mümkün mü katıldığın tarihi bilmek ister miydiniz? Bu yöntemi telefondan uygulama üzerinden rahatça yapabilirsiniz. Fakat bütün kayıt tarihinin görülmesi her hesap için mümkün olmayabilir. Çünkü instagram sadece size çok sayıda insana ulaşan ya da instagram tarafından tanıtılmakta olan hesaplar ile ilgili bilgiyi veriyor. Örneğin; uygulamada gezinirken bazı hesaplarda “İnstagram’da Yeni” ibaresini görebilirsiniz. Bu demek oluyor ki o hesap birkaç gün önce açılmıştır.

İnstagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Bulma

Başkasının instagram hesabının ne zaman açıldığını görme ve nerden bakılır sorusu için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayın. Aşağıda ünlü futbolcunun ne zaman hesap açtığını öğrenebiliriz.

  1. İnstagram uygulamasını açın ve ne zaman açıldığını öğrenmek istediğiniz hesabı bulun
  2. IPhone için 3 yatay noktaya ya da android için 3 dikey noktaya dokunmalısınız
başkasının instagram hesabı ne zaman açıldığını öğrenme iphone

3. Bu hesap hakkında kısmına gidin

blank
instagram hesabı açılış tarihi öğrenme

4. Buradan hesabın instagram’a katılma tarihini öğrenebilirsiniz

İnstagram Hesabının Hangi Tarihte Açıldığını Öğrenme

Android telefonunuzdan bir hesabın ne zaman açıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • 1. Telefonunuzdan uygulamayı açın, Profil’e gidin ve ayarlar kısmına giriş yapın
  • Güvenlik bölümüne giriş yapın
  • Açılan menüde Erişim Verileri kısmını göreceksiniz
  • İnstagram hesap açılış tarihini buradan kontrol edebilirsiniz

Bu ve buna benzer teknoloji haberleri için sayfayı takipte kalın. Bu sayede aklınıza takılan problemleri kolayca çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu