Bildirimlerim

Hayatı Kolaylaştıran 6 Android Uygulama

10 Kasım 2019
Hayatı Kolaylaştıran 6 Android Uygulama

Teknoloji sayesinde günlük yaşam artık daha kolay şekilde idame ettirilmektedir. Hayatı kolaylaştıran Android uygulamaları da bu kapsamda pek çok kullanıcı tarafından beğeni toplamaktadır. Siz de hazırladığımız listede olmayan uygulamaları indirerek eksiklerinizi kapatabilirsiniz.

blank

Messenger

Messenger, Fecebook arkadaşları ile internet üzerinden konuşma sağlayan bir programdır. Uygulamanın ayrı bir bölümde olması sayesinde uygulama girişi yapmadan sadece sohbet bölümünden fayda sağlanabilmektedir. Üstelik uygulama ana ekranlarda küçük bildirimler yaptığı için konuşmaların gerçekleşmesi için gerekli olan zamandan da kar edilmektedir.

blank

e-Devlet Kapısı

e-Devlet Kapısı faydalı Android uygulamalarından biridir. Uygulama sayesinde vatandaşlar devler işleri ile alakalı olan doğrulamalarını akıllı cep telefonlarından anında yapabilmektedir. Üstelik uygulama kullanımı tamamen ücretsizdir.

blank

Netflix

Netflix, son bir yıl içerisinde hemen herkes tarafından kullanılan bir televizyon uygulaması heline gelmiştir. Uygulama sayesinde en merak edilen dizi ve filmlere anında erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra ilk bir ay ücretsiz şekilde kullanılabilen uygulama, Netflix’e özel içeriklere de erişim sağlatmaktadır.

blank

Duolingo

En çok indirilen Android uygulamalarından biri de Duolingo şeklindedir. Uygulama İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin hayatlarına büyük kolaylıklar getirmektedir. Bireyler seviyelerine uygun olarak yapılan sınavlar çerçevesinde gerek kelime bilgilerini gerek gramerlerini geliştirebilmektedir.

blank

BiTaksi

Kısa sürede de güvenilir şekilde bir taksi çevirmek özellikle büyükşehirlerde büyük problemler oluşturmaktadır. Ancak BiTaksi uygulaması ile bahsedilen sorunlardan kurulmak mümkündür. Uygulama üzerinden araç verilerini elde ederek taksi çağırmak oldukça kolaydır.

blank

Trendyol

Alışverişi kolaylaştıran Android uygulamalarının başında Trendyol yer almaktadır. Uygulama çerçevesinde kullanıcılar farklı markaların ürünlerini tek bir ekran üzerinde görebilmektedir. Üstelik firma her daim kampanyalarını yenilemektedir. Bu da avantajlı alışverişlerin mobil cihazlar üzerinden yapılması anlamına gelerek büyük beğeni toplamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.