Teknoloji Haberleri

Getcontact Nedir

Başlıklar

Son zamanlarda tiktok, youtube ve daha bir çok yerde Getcontact reklamları ile karşılaşmışsınızdır. Reklamları oldukça komik olan uygulama yıllar öncesinde yine viral olmuştu. Yaptığı reklamlar sayesinde tekrardan gündeme gelen Getcontact uygulaması başka rehberlerde nasıl kayıtlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz bir uygulamadır. Birçok kullanıcı ”Getcontact kim nasıl kaydetmiş nasıl kullanılır?’ sorusunu merak ediyor. İşte Getcontact nedir, nasıl kullanılır paralı mı ücreti ne kadar sorularının açıklaması.

Getcontact nedir?

Getcontact uygulamasının en belirgin özelliği, sizin başkalarının rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu göstermesidir. Yeni bir özellik daha gelen uygulama oldukça dikkat çekti. Messenger özelliği sayesinde tekrar gündem olan Getcontact, arayan kişinin kimliğini, kişilerinizde kayıtlı olmasa bile öğrenmenize olanak sağlamaktadır. Bu uygulama üzerinden rahatsız eden aramaları engeller ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlarsınız.

Getcontact uygulamasının indirilme sayısına bakacak olursak tüm dünyada 120 milyondan fazla indirilmiştir. Bu ciddi bir rakamdır. Uygulamanın oldukça fazla kullanıldığı anlamına gelir.

Getcontact ücretli mi güvenilir mi?

Getcontact uygulaması tarafından yapılan açıklama şu şekilde; ”Ücretsiz kullanabileceğiniz, uçtan uca şifrelenmiş ve gizliliği arttırılmış sohbetler ile arkadaşlarınız ve aileniz ile her zaman güvenli iletişim kurun. Getcontact Messenger her zaman ücretsizdir. Herhangi bir abonelik planı satın almanız gerekmez. Dünyanın neresinde olursa olsun, tüm Getcontact kullanıcılarını ücretsiz arayın. Uluslararası arama ücreti ödemeyin.”

Uygulamanın android sürümünü buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu