Teknoloji Haberleri

Facebook Gizli Profil Görme 2024 Gerçek mi?

Başlıklar

Facebook Gizli Profil Görme uygulaması var mı, Bu başlıktan önce Facebook’ta kilitli profilleri görüntüleme neredeyse imkansızdı gizli hesaplara ve profile bakılmıyordu. Fakat size yeni ve güzel haberlerimiz var. Son güncelleme sayesinde artık Facebook gizli hesabı görme mümkün. Bu özellik facebookta yıllardan beri merak edilen şeylerden biriydi. Artık herkes başkasının gizlenmiş hesabını ve fotoğraflarını hatta arkadaşlarını görebileceklerdir.

Not: Gizli profil görme genelde imkansız olarak bilinmektedir. Facebook gizli hesapların gizliliğini korumak için daha ciddi adımlar atarak güncellemeler yapıyor. Fakat bazı yöntemler uygulanarak facebook gizli profillere bakma yapılabildiği de söylentiler arasındadır.

Facebook Arkadaş Olmadan Profil Görme

Sizde Facebook arkadaş olmadan profil görme işlemini yapmak istiyorsanız; facebook’ta arkadaşın olmayanlarin paylaşımlarını görme işlemi için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz.

Facebook’ta gizlenen fotoğrafı görmek için, iki farklı yapılabilecek yöntem vardır. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

  • Profil bilgisini görmek istediğiniz kişiye mesaj gönderin.
  • Facebook, bir süreliğine mesaj attığınız kişinin profilini gösterir.
  • Bu ilk aşamada karşıdaki kişi size cevap verdiğinde profilini görebilirsiniz.
  • Mesaj gönderirken bir soru sormayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede cevap alma olasılığınız daha yüksektir.

Facebook Gizli Hesap Profil, Fotoğraf, Arkadaş Listesi ve Story Görme

Facebook bu konuda çok sıkı önlemler almıştır. Yukarıda belirtilen yöntem ile fotoğrafını görebilirsiniz. Fakat facebook hesaba ait arkadaş listenize ekli olmayan gizlilik hesap arkadaş listesi görme ya da hikaye görme gibi işlemler adeta imkansızdır. Çünkü Facebook’ta arkadaş olmadığınız kişilerin bu tür bilgilerine ulaşamazsınız.

Araştırma yaptığımızda bunun mümkün olduğunu belirten sayfalara ulaşsak da genel anlamda denediğimiz hiçbir yöntem çalışmadı. Bunun nedeni ise Facebook’un gizli yani kapalı hesaplar ile ilgili bilgileri hiç bir şekilde bir başkasına sunmayışıdır.

Fakat şöyle bir yöntem uygulanabilir; Sahte bir hesap açıp profilinizi düzenledikten sonra profilini görmek istediğiniz kişiye arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Eğer istek gönderdiğiniz kişi takip talebinizi onaylarsa profilindeki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Arkadaş listesini arkadaşlarına gizleyen birinin arkadaş listesinde kimler olduğunu göremezsiniz. Fakat yaptığı son paylaşımlara gelen beğenilerden kimlerin beğendiğine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu