Teknoloji Haberleri

En İyi Tıraş Makinesi 2022 Saç Sakal Traş Makinesi Tavsiye

En iyi tıraş makinesi markası hangisi? Saç sakal traş makinesi tavsiyesi ve önerileri. En iyi saç sakal kesme makinesi hakkında detaylar.

Saç sakal traş makinesi tavsiyesi, erkek bakım seti tavsiyesi evde traş olmayı düşünenler tarafından araştırılmaktadır. Evde en iyi traş makineleri ile saç ve sakalını düzeltmek isteyenler marka araştırması yapmaktadır. Ayrıca kullanıcı yorumlarına da oldukça önem veriliyor. Çeşitli markaların farklı türlerde tıraş makineleri olsa da tıraş makinesi önerisi alınmadan bir makine alınmamalıdır. Çünkü markanın ürünü çok pahalı çok kaliteli görünse de küçük çaplı eksiklikleri olabiliyor. Örneğin pil ömrünün kısalığı, saç ve sakal kesmek için kullanılan aparatların malzeme kalitesi, suya dayanıklılığı gibi.

Evde saç ve sakal tıraşı olacaklar, vücut kıllarını temizleyecekler için en iyi saç kesme makinesi listesini sizinle paylaştık. Bu listede toplam beş farklı en iyi saç traş makinesi listelendi. Bu makinelerin bazılarıyla vücut bakımınızı da yapabilirsiniz.

En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye

En iyi sakal tıraş makinesi 2022 önerisi arayanlar için bu haberimizde toplamda 5 adet traş makinesi tavsiyesinde bulanacağız. Evde saçını ve sakalını kesmek isteyenler bu makinelerden birini seçip satın alabilirler. İnternette ve bulunduğunuz bölgeden rahatlıkla ulaşabileceğiniz tıraş makinelerini listeledik. Bu listede suya dayanıklı ve pil ömrü uzun olan makineleri listelemeyi tercih ettik.

Üretimdeki en iyi sakal tıraş makinesi alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey en iyi saç sakal traş makinesi tavsiyeleridir. Çünkü daha öncesinde bu ürünü kullanan kullanıcılar eksi ve artı notlarını daha iyi belirleyebilirler. Peki en iyi tıraş makinesi hangisi? Hadi birlikte inceleyelim.

Braun Mgk3980 Çoklu Bakım Kiti Saç Ve Sakal Traş Makinesi 2022

Braun tıraş makinesi tıraşı keyifli hale getiren bir makinedir. Saç, sakal, vücut ve burun için temizlik yapabileceğiniz özel bir kittir. En iyi tıraş makinesi tavsiye listemizde ilk sırada çünkü pil ömrü, temizlik kolaylığı bakımından oldukça iyi bir makinedir. Saç ve sakal traşı yapabileceğiniz aparatlar, vücut temizliği için ayrı bir bıçak ve burun temizliğinde kullanabileceğiniz özel bıçakları ile çok şık bir yapıya sahip. Ayrıca kendine özel şık çantasıyla da istediğiniz yere rahatça taşıyabilirsiniz.

Şarjlı tıraş makineleri arasında en iyilerdendir. Saç sakal traş makinesi tavsiye arayanlar için kullanıcı yorumları en iyi olan makinelerden biri olan Braun Mgk3980 tıraş makinesini listenin başına ekledik. Vücut temizliğinizi de yapabileceğiniz Braun Mgk3980 ile mükemmel bir sıfırlama elde edersiniz.

Çalışma Süresi1 Saat
Şarj Olma Süresi8 Saat
Başlık Sayısı7 Adet
Kullanım BölgesiSaç, Sakal, Burun ve Vücut

Braun MGK5060 8’i 1 Arada Erkek Tıraş Makinesi Tavsiye

blank

Braun MGK5060 8’i 1 Arada Erkek bakım seti tıraş makinesi arayanların bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. 6 farklı başlığı olan bu tıraş makinesi ile bütün vücut bakımınızı yapabilirsiniz. Ayrıca yanında 5 bıçaklı tıraş bıçağı da bulunduğundan oldukça avantajlı bir bakım setidir. Burun için ayrı temizleme aparatı bulunmaktadır. Sakal inceltme ve saç tıraşı için tercih edilebilir. Sakal traş makinesi tavsiyesi olarak bu makineyi tavsiye ediyoruz. Hem kullanımı kolaydır, hem de temiz bir kesim yapar.

Çalışma Süresi100 dakika
Şarj Olma Süresi5 Saat
Başlık Sayısı6 Adet
Kullanım BölgesiSaç, Sakal, Burun ve Vücut temizlikleri

Moser 1400-0050 %100 Orjinal Alman Malı Traş Makinesi

blank

Berberlerde sıklıkla karşılaştığımız Moser 1400-0050 %100 Orjinal Alman Malı Traş Makinesi kablolu bir modeldir. Saç tıraşı için ilk tercihlerinizden biri bu marka olabilir. Dayanıklılığı, başlık çeşitliliği ve kullanım bakımından ergonomik bir yapıya sahip oluşu nedeniyle uzun yıllar berberlerin ilk tercihleri arasında yerini aldı.

Tarak Sayısı4 Adet
Kullanım BölgesiSaç

Philips MG7715/15 13’ü 1 Arada Yüz Saç Vücut Seti Şarjlı Tıraş Makinesi

blank

Philips MG7715/15 13’ü 1 Arada Yüz Saç Vücut Seti ile saç tıraşı ve sakal tıraşı daha keyifli bir hal alacak. Ayrıca vücut temizliğinizi yapabileceğiniz başlığıyla, kol, göğüs gibi bölgelerdeki kılları ve tüyleri de rahatça temizleyebilirsiniz. Tıraş bıçağı kullanmadan sakal tıraşı olmak istiyorsanız bu makine işinize yarayacaktır. Toplamda saç buyotuna göre kesim yapmak için 8 farklı başlığı vardır.

DualCut teknolojisi

Yüz, saç ve vücut için 13 başlık

Metal düzeltici

Cilt koruyuculu vücut tıraş başlığı

Metal detay düzeltici

Burun ve kulak kılı düzeltici

8 darbeye dayanıklı tarak

120 dakikaya kadar çalışma süresi

Kaymaz kauçuk tutma yeri

Duşta kullanılabilir

Dünya çapında 2 yıl garanti

Şekillendirme başlıklarıMetal düzeltici ,Metal detay düzeltici ,Burun ve kulak kılı düzeltici ,Vücut tıraş başlığı ,Vücut için cilt koruyucu başlık ,3-7 mm ayarlanabilir sakal tarağı ,2 kirli sakal tarağı ,3 saç tarağı ,2 vücut tarağı

BABYLISS 7755PE Steel Edition Saç Kesme Makinesi

blank

BABYLISS 7755PE Steel Edition kendine özel taşıma kılıfı, 6 farklı başlığı ile saç tıraşını kolaylaştıran bir tıraş makinesidir. Kablosuz modellere göre kullanımı biraz daha zor olsa da profesyonel saç kesimi için ideal bir makinedir. Saç kesiminden anlıyorsanız bu makine oldukça işinize yarayacaktır. Makine ile ilgili çeşitli yorumları ve kullanıcı yorumlarını Youtube‘tan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu