Teknoloji Haberleri

En İyi Robot Süpürge Hangisi 2024 – Robot Süpürge Tavsiye

Başlıklar

En iyi robot süpürge 2024 tavsiye ve önerileri. Robot süpürge tavsiye ve en iyi robot süpürge hangisi detayları haberimizde.

En iyi robot süpürge hangisi, son yıllarda en iyi teknolojik aletlerden biri robot süpürgeler oldu. Pratik kullanımları ve gerçekten yerleri temizlediğinden dolayı insanlar tarafından sıkça tercih edilen aletlerdendir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık evi tek tuş ile süpürebilirsiniz. Eskisi gibi zahmetli bir şekilde odayı ya da bütün evi süpürmek için uğraşmanıza gerek yok. Temizlik derdinden kurtaran hemen hemen her bütçeye uygun robot süpürgeler arasından en iyisi olanları burada listeledik. Peki, En iyi robot süpürge hangisi 2024 – robot süpürge tavsiye ve önerileri hangileri?

Evler son yıllarda akıllı ev aletleri sayesinde daha da modernleşti. Her ne kadar modern yaşantıya geçmiş olsak dahi eski tip aletler hayatımızda yerini koruyor. Örneğin en iyi elektrik süpürgesi tavsiyemizdeki süpürgeler de yeni teknoloji ile donatılmış eski tip ürünlerdir. Temizlik evlerin ve hayatımızın olmazsa olmazlarından olduğu için en çok araştırma ve geliştirme yapılan sektördür. Yapılan çalışmalar teknoloji ile birleşip devrim niteliğinde sonuçlar ile karşımıza çıkıyor. Son yıllarda modeli, türü ve kullanımı en çok artan ürünlerden biri de robot süpürgelerdir.

Diğer ürünlerde olduğu gibi robot süpürgelerde de ürün markası ve özelliklerine göre fiyat değişmektedir. Bazı özellikleri ile gerçekten lüks görünen elektrikli süpürgelerin bazı programları olmazsa olmazlardandır. Örneğin kendi kendini şarj edebilen akıllı robot süpürgelerin en iyileri ve önerileri aşağıda listelenmiştir. Listedeki robot süpürgeler en çok tercih edilenler arasındadır.

Akıllı En İyi Robot Süpürge Tavsiye Listesi

SıraMarka
1Roborock S7 Robot Süpürge
2Anker Eufy Robovac X8 Robot Süpürge 
3Viomi S9 UV Robot Süpürge
4Yeedi Vac Station Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge
5Dreame D9 Robot Süpürge
6iRobot Roomba i3 Robot Süpürge
7Xiaomi Mijia 1C Robot Süpürge
8Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
9Anker Eufy RoboVac G30 Robot Süpürge
10Mamibot ExVac 680S Smarteye Robot Süpürge

1. Roborock S7 Robot Süpürge Tavsiye

roborock S7 Robot Süpürge çift programa sahiptir. Yani silme ve süpürme özelliği vardır. 2500 Pa gücüyle 180 dakika hiç durmadan çalışabilir. Toz haznesi olarak 470 ml toz haznesi ve 300 ml su tankı sayesinde uzun süreler temizlik yapabilir. 67 dB ses seviyesi ile günün her saatinde çalıştırabilirsiniz. Ürünü Amazon sayfasından alabilirsiniz.

2. Anker Eufy Robovac X8 Robot Süpürge 

Anker Eufy Robovac X8 Robot Süpürge gücü ile ön planda olan süpürgelerdendir. 2000 Pa gücüne sahip olan çift fonksiyonlu hizmet veren bir alettir. Hem yerleri silen hem de süpürme özelliğine sahip bir robottur. Çift türbin modunda çalışma gücü iki katına çıkmaktadır. Yaklaşık durmadan 180 dakika çalışabilen süpürge, dakikada 1 metrekare alanı temizleyebilir. Haritalama sistemi sayesinde evin her yerini temizlesin.

3. Viomi S9 UV Robot Süpürge

5200 mAh pil gücü ile kesintisiz 220 dakika temizlik yapar. Viomi S9 UV Robot Süpürge, 6 saatte tam şarj kapasitesine ulaşır. 2 cm yüksekliğindeki engelleri rahatlıkla geçebilir. 3 litrelik toz kutusu sayesinde uzun süre ilgi istemez. 67 dB ses seviyesi olduğundan ürünü istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Gece siz uyurken o temizlik yapsın.

4. Yeedi Vac Station Akıllı Robot Süpürge

Yeedi Vac Station Çöp İstasyonlu Robot Süpürge listedeki en iyi ürünlerden biridir. 3 fonksiyona sahip; evi silip, süpürürken çöp istasyonu sayesinde kendi toz haznesini de temizlemektedir. 3000 pa gücünde çalıştığından geçtiği yerleri tertemiz ediyor. Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek akıllı telefonunuzdan da yönlendirip yönetebilirsiniz.

5. 4 Farklı Programı ile Dreame D9 Robot Süpürge

Yerleri siler ve süpürür. Dreame D9 Robot Süpürge, 4 farklı güç modu ile hijyen bakımından oldukça iyi bir robottur. 570 ml toz haznesi ve 270 ml akıllı su deposu ile bir defada hiç durmadan 200 metrekare alanı temizleyebilir. Çeşitli silme modları ile yerdeki kırıntı, kir ve tozu temizler.

6. iRobot Roomba i3 Robot Süpürge

Robot süpürge firmaları arasında zirve sıralardadır. iRobot markasının Roomba i3 Robot Süpürge modeli, Reaktif Sensör Teknolojisi ile çalışma esnasında robotun sıkışma ve takılma gibi problemini çözüyor. Günün her saati çalıştırabileceğiniz 60 dB ses seviyesindedir. 75 dakika hiç durmadan çalışabilir. iRobot Genius mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilmektedir.

7. Büyük Toz Haznesi Xiaomi Mijia 1C En iyi Robot Süpürge

Robot süpürge denince akla ilk gelen Xiaomi markasıdır. Mijia 1C Robot Süpürge modeli temizlik konusunda rakiplerine göre çok daha iddialıdır. 2500 Pa gücünde çalışır ve içinizin rahat edeceği bir hijyen sağlar. Yerleri hem siler hem de temizler. 600 ml toz haznesi sayesinde geniş alanları temizler. 200 ml su deposu ile silme işini de eksiksiz yerine getirir.

8. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi markalı alternatif en iyi robot süpürge modellerinden biridir. Mi Robot Vacuum Mop Pro da çift fonksiyonlu bir üründür. Yerleri silme ve süpürme özelliğine sahiptir. 2100 Pa çalışma gücü ile yerlerin tamamen temizlendiğinden emin olabilirsiniz. 2 cm yüksekliğe sahip engelleri sorunsuz aşabilir.

9. Uygun Fiyatlı Anker Eufy RoboVac G30 Robot Süpürge

Listede fiyat bakımından en uygun olan en iyi robot süpürgesidir. Anker Eufy RoboVac G30 Robot Süpürgenin özellikleri rakiplerine göre küçümsenmeyecek türdedir. 2000 Pa gücünde çalıştığından temizlik konusunda aklınız kalmasın. Şarjı azaldığında şarj istasyonuna giderek kendi kendini şarj edip daha sonrasında kaldığı yerden temizliğe devam ediyor.

Oturduğunuz yerden evinizi temizlemek isterseniz mobil uygulama ile istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Örneğin evi süpürmeniz gerekiyor ancak evde değilseniz mobil uygulamasına giriş yaparak temizliği başlatabilirsiniz. Yapay zeka kendi haritalama özelliği sayesinde nereyi temizleyip nereyi temizlemediğini hafızasında tutar.

10. Akıllı Mamibot ExVac 680S Smarteye Robot Süpürge

Mamibot ExVac 680S Smarteye Robot Süpürge çift modlu süpürgelerdendir. Hem yerleri süpürür hem de siler. 2600 mAh pil gücü ile tüm evi hiç durmadan temizleyebilir. Ürünün beraberinde Wi-Fi+U bağlantılı bir kumanda gelir. Bu kumanda sayesinde hiç yerinizden kalkmadan robot süpürgeyi yönlendirebilirsiniz.

Robot Süpürge Önerileri

Şarjlı en iyi robot süpürge önerileri arayanlar için burada toplamda 10 adet farklı süpürgeyi listeledik. Bu süpürge modelleri arasından istediğinizi alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken başlıca şeyler, toz ve su haznesi, kendi toz haznesini temizleyebiliyor oluşu ve pil gücüdür. Çünkü pil gücü düşük olan bir ürün sürekli şarj edilme gereksinimi duyacağından hızlı bir temizlik yapamayacaktır.

Pil gücü, toz haznesi ve su deposu büyük bir robot süpürge alırken önüne çıkacak olan engelleri aşabiliyor oluşu ve çeşitli özelliklerine de dikkat edilmelidir.

Bu haberimizde En İyi Robot Süpürge Hangisi 2024 – Robot Süpürge Tavsiye ile ilgili merak edilenleri listeledik. Robot süpürge almadan önce fiyat ve performans ürünü tercih etmenizi öneririz. Bu sayede çok uçuk ödemeler yapmadan evinizin temizliği için bir yardımcı edinmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu