Magazin

Burcu Özberk Boy Kilosu, Kaç Yaşında, Kimdir?

Burcu Özberk Boyu Kilosu, Kaç Yaşında, Kimdir? gibi merak edilen soruların yanıtlarını haberimizin devamında. Burcu Özberk hakkında en çok merak edilenler.

FOX TV kanalında bir süredir yayınlanan ve yaz dizisi olan Aşk Mantık İntikam Cunning Single Lady isimli Kore yapımı bir diziden uyarlanmıştır. İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi oyuncuların yer aldığı No:9 Productions yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra Erten karakterini canlandıran Burcu Özberk’in boyu, kilosu, yaşı gibi bilgiler merak ediliyor. Peki, Burcu Özberk kaç yaşında, nereli ve kimdir?

Aşk Mantık İntikam Esra Erten Burcu Özberk Kimdir?

aşk mantık intikam burcu özberk

Burcu Özberk, 1989 12 Aralık’ta doğdu. Hacettepe Üniversitesinde Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirerek mezun olan oyuncu, ilk dizi kariyerine 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde başlamıştır. Bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

İlgili Makaleler

Güneşin Kızları isimli dizide ise Nazlı Yılmaz karakteri ile tanınmıştır. Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde Woyzeck Masalı ve Marquis de Sade Quills isimli oyunlarda da başrol olarak yer aldı. Özberk’in boyu 1,62 cm’dir, kilosu 53’tür. Özberk Yay burcudur. Son dönemlerde ise reyting rekorları kıran Aşk Mantık İntikam dizisi ile sevenlerinin karşısında.

Burcu Özberk Resmi Instagram hesabı @burcuozberk olarak kullanıyor. Oyuncunun şuanda Instagram’da 8,3 milyon takipçisi vardır. Özberk’in Twitter hesabı ise @burcu_ozberk. Twitter’da ise oldukça geniş kitleler tarafından takip ediliyor.

Burcu Özberk Kaç Yaşında

Burcu Özberk kaç yaşında – 12 Aralık 1989 (31 yıl yaşında). 2021 12 Aralık tarihi itibariyle 32 yaşına girecektir. Oynadığı çoğu dizi reyting rekorları kıran güzel oyuncunun kıyafetleri de sevenleri tarafından çok beğeniliyor.

Burcu Özberk Rol Aldığı Yapımlar?

  • 2019 – Afili Aşk (Ayşe Özkayalı)
  • 2018 – Aslan Ailem (Burcu)
  • 2017 – Badem Şekeri (Ayşe)
  • 2017 – Direniş Karatay (Türkan)
  • 2016 – Şahane Damat (Melike)
  • 2015-2016 – Güneşin Kızları (Nazlı)
  • 2013-2015 – Muhteşem Yüzyıl (Huricihan Sultan)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu