Oyun

Brawl Stars Silinen Hesabı Geri Alma

Başlıklar

Bazı oyuncular bilmeden veya bilerek brawl stars hesabını silme işlemini yapabiliyor. Oyundan sıkılan ya da uzaklaşmak isteyen oyuncular kimi zaman hesaplarını silebiliyor. Fakat oyunda belirli bir kupaya gelmiş olanlar hesabını tekrar açmak isteyebilirler. Merak edenler için Brawl Stars silinen hesap nasıl geri alınır geri getirme nasıl yapılır eski hesaba bağlanma mümkün mü giriş bilgileri kayıp olan hesabın bilgileri nasıl bulunur ?

Silinen hesabı nasıl geri getirebilirim hesaba nasıl girilir engellenen hesabı bulma nasıl olur hesap nasıl silinir tavla hesap silme iptali var mı? Öncelikle oyuncuların hesabı tamamen silip silmediğine değinmemiz gerekir. Çünkü çoğu oyuncu oyun hesabından çıkış yaptıklarında hesaplarının silindiğini düşünebiliyorlar. Fakat bu tür durumlarda sadece hesaptan çıkış yaptığınız için tekrar giriş yapmanız yeterlidir. Fakat hesaba giriş yapmak için mail adresi ve şifrenizi bilmeniz gerekir. Çünkü mailinize gelen koda da ihtiyacınız olacak.

Brawl Stars Hesabımı Nasıl Geri Alırım 2024

Brawl Stars Hesap kurtarma

Çıkış yaptığınız ya da sildiğiniz hesabı nasıl geri alabiliriz? Öncelikle hesaptan sadece çıkış yaptıysanız ve tekrar giriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

 1. Ayarlar menüsüne gelin ve giriş yapın,
 2. Buradan Supercell ID bağlan seçeneğine giriş yapın,
 3. Açılan sayfada Ayarlar kısmına giriş yapıp çıkan sayfadaki Çıkış Yap butonuna dokunun,
 4. Yeni gelecek ekranda Play Without butonuna dokunun,
 5. Başka bir hesap açılacaktır, bu hesaptan eğitimi tamamlayın,
 6. Bittikten sonra, tekrar ayarlar menüsüne giriş yapın,
 7. Buradan Supercell ID giriş yapın,
 8. Size Kaydolmuş muydunuz? diye soracak, ekrandaki Giriş yap butonuna dokunun,
 9. Yeni sayfada Devam et butonuna tıklayın,
 10. Açılan ekrana eposta adresinizi yazın,
 11. Yazıp onayladıktan sonra mail adresinize kod gelecektir,
 12. Bu kodu kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki işlem çoğu zaman aynı telefonda birden fazla hesap kullananlar için geçerlidir. Yani telefonundan yeni bir hesap açıp eski hesabına giriş yapamayanlar yukarıdaki adımları kullanabilirler.

Brawl Stars Hesabıma Giremiyorum 2024

Oyun hesabına giriş yapamayan oyuncular yine yukarıdaki anlatımı maddelere uygun şekilde gerçekleştirmeleri halinde mail yoluyla hesap sahibi olduklarını doğrulayarak hesaplarına giriş yapabilirler. Oyuncular yeni bir telefon aldıklarında ya da telefonlarına format atmaları halinde eğer hesapları bir mail adresine bağlıysa yukarıdaki adımları takip ederek hesabını kurtarabilirler.

Brawl stars hesabıma giremiyorum diyen oyuncular doğrulama maili yöntemini kullanarak kolayca giriş yapabilirler.

Brawl Stars Hesabımı Kaybettim

Hesabınızı mı kaybettiniz? Yukarıdaki adımlar hesabını kaybedenler için de geçerlidir. Fakat yine de çözüm olamması halinde aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

 1. Ayarlar kısmına giriş yapın,
 2. Yardım ve Destek butonuna dokunun,
 3. Açılan sayfayı kaydırarak, Hesap bölümüne gelin,
 4. Yeni açılacak olan sayfadan Hesap Kurtarma seçeneğine dokunun,
 5. Burada sizden istenilen bilgileri girerek hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Brawl Stars Hesap Kurtarma 2024

Brawl Stars hesap kurtarma işlemi için isterseniz Ayarlar menüsüne giriş yapıp, Yardım ve Destek bölümüne gelerek Hesap Kurtarma seçeneklerini uygulayıp hesabınıza tekrardan giriş yapabilirsiniz. Hesabını kurtarmak isteyen oyuncuların ilk yapması gereken şey panik yapmak yerine kurtarma adımlarını izlemek olacaktır.

Kurtarma adımlarını izleyerek hesaplarını kurtarabilirler. Hesap kurtarma adımlarını bilgisayardan yapacak olanlar buradan işlemlere devam edebilirler. Oyun hakkında kısaca bilgi verecek olursak, Brawl stars oyunu google play ve app store’da ücretsiz olarak sunulan bir oyundur. Aynı zamanda oyun içinde market kısmı da bulunmaktadır. Elmas ile marketten alışveriş yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu