Oyun

Brawl Stars Bedava Karakter Alma – Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Başlıklar

Brawl Stars Bedava Karakter Alma – Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği 2024 güncel. Brawl Stars karakter çıkarma taktikleri ve yöntemleri, karakter nasıl çıkarılır istediğiniz karakteri artık çıkarabileceksiniz karakter hilesi yapma nasıl olur? Brawl Stars Efsanevi Karakter çıkartma Taktiği 2024 yılında kanıtlı ve gerçek yöntem sayesinde artık istediğiniz karakteri çıkarmak çok kolay bir hal alacak. Oyunu normal seyrinde oynarsanız herkese verdiği karakterleri sırası ile size verecektir. Fakat siz özel karakterlere sahip olmak istiyorsanız bu yöntem sizin için paha biçilemez bir yol olacak. Peki bedava karakter nasıl alınır ?

Brawl Stars Bedava Karakter Alma

Oyunda bedava karakter almak hemen hemen herkesin hayali. Elmas fiyatlarının pahallı oluşundan dolayı tabi bunu gerçekleştirmek bir hayli zor.

Örneğin bu sezon brawl pass’i 169 Elmas karşılığında aktif edenlere özel olarak şu karakterler verildi;

  1. Super Ranger Brock
  2. SURGE
  3. MECHA ŞOVALYE SURGE

Ücretsiz olanda ise normal karakterler ve gelişim puanları verildi.

Bea Karakteri Çıkarma Taktiği

bea
bea

Bea oyunda arı karakterinde bir karakterdir. Silahı ise büyük iğnedir. Demir kovan özelliği ile jet gibi ilerleyen ve etrafa saçılan bir arı sürüsü yollar. Bu arılar çarptığı düşmanları yavaşlatır. Menzil bakımından da menzili uzundur.

Doldurma hızı Çok hızlı olan bu karakterin Menzili ise çok uzundur. Bu karakter de oyunun verdiği hediye karakterler arasındadır ve ücretsizdir.

Nani Çıkarma Taktiği

blank
Nani Çıkarma taktikleri

Nani’de oyundaki en güçlü karakterlerden biridir. Hatta NANI Karakteri en iyi hesaplaşma modunda oynanabiliyor. Eğer kupa kasıyorsanız bu karakter ile kupa kasmak çok daha kolay.

Saldırı türü: Trigonomermi
Nani , farklı açılarla ilerleyen 3 ışık küresi ateşler bu küreler hedefe yaklaştıkça birleşirler. Menzil bakımından Uzun menzillere ateş edebilen bu karakterin doldurma hızı ise normaldir.

Ayrıca karakterin Manuel kontrol edilen bir Peep robotu vardır. Bu robotu uzaktan düşmanlarınızın üzerine göndererek yüksek hasar verebilirsiniz.

Bu karakter oyunu oynadıkça yaklaşık 5000 kupaya ulaştığınızda hediye ediliyor.

Brawl Stars Carl Çıkarma Kodu

blank
Carl Savaşçı

CARL karakterini de en fazla Tek hesaplaşma modunda kullanıyorum. Güç ve sağlık veren sandıkları parçalarken çok daha fazla işe yarıyor. Carl’ın bumerang’ı uzun menzillidir ama önüne bir engel çıktığında daha hızlı geri gelir. Doldurma hızı çok hızlı olan Carl Hortum gücüyle de düşmana ciddi hasarlar veren bir karakterdir.

Yaklaşık oyunda 5150 kupaya ulaştığınızda bu karakter size ücretsiz olarak verilir.

Brawl Stars 8 Bit Çıkarma 8-BIT Alma Taktiği

blank
8 Bit

En çok ilgi duyulan karakterlerden biri olan 8-BIT karakteri de bazı oyun modlarında çok fazla iş görüyor. Oyunda 6000 kupaya ulaşıldığında verilen bu karakter menzil bakımından çok uzun menzillere ateş edebiliyor. İlk açıldığında yükseltilmeden 6×320 hasar veriyor.

Lazer ışınları ateşler ve ışınlar düşmana isabet ettiğinde hasar verir. Orta menzillidir ve saçılımı dardır. Doldurma hızı normaldir.

Hasar Arttırıcı: Haritaya bir taret yerleştirir. Bu taret, etki alanındaki takım arkadaşlarının hasar gücünü arttırmaktadır.

Brawl Stars Emz

Emz, düşmanlarını yok etmek için saç spreyi sıkar, düşmanlar spreyin etkisinden kurtulana kadar hasar almaya devam ederler. Süper saldırısı ile düşmanları yavaşlatır.

Korkunç Karizma: Emz kendi etrafında yer alan rakiplerin hızlarını azaltan ve hasar veren zehirli bir bulut oluşturabiliyor.

Brawl Stars PIPER Karakteri

Oyunu oynayanlar PIPER karakterinin ne kadar güçlü olduğunu fark etmiştir. Piper’in keskin nişancı atışları ne kadar uzağa giderse o kadar fazla hasar veriyor. Süper özelliği de yere birkaç bomba bırakıp uzağa sıçramasıdır.

Menzili çok uzun olan atışlar yapar fakat doldurma hızı çok yavaştır.

PAM

Pam, nişan almadan ateş eder ve hedeflerini şarapnel parçaları ile vurma özelliği vardır. Süper özelliği ise hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının canını arttırır. Uzun menzillere ateş edebilen PAM, doldurma hızı bakımından da çok hızlıdır.

Brawl Stars Frank Çıkarma Taktikleri

FRANK, bir oyunda karşınıza çıkacak en gıcık rakip türüdür. Neredeyse ölümsüz diyebiliriz. Düşmanlarına çekici ile saldırır ve şok dalgası gönderir. Süper saldırı olarak daha güçlü ve düşmanlarını sersemleten darbeler verir.

Doldurması çok hızlı olan Frank’in menzili ise normaldir.

BIBI

Daha çok tek hesaplaşma modunda karşınıza çıkan karakterlerden biridir. Savaş kutularında çıkar. Menzili kısa olsa dahi yüksek hasarlar verir. Doldurma hızı ise çok hızlıdır. Bibi, beyzbol sopası ile vuruşlar yapar. Üç vuruşu da dolu olduğunda sayı vuruşu çubuğu dolmaya başlar. Çubuk tam dolduğunda ise yaptığı vuruş ile düşmanlarını geri püskürtür.

MORTIS

Oyundaki en güçlü karakterlerden biridir. Doğru oyuncudayken Mortis, oyunun gidişatını lehinize çevirebilir. Mortis, küreğinin her darbesinde ileri atılır. Süper saldırısındaysa düşmanlarına zarar vererek kendisini iyileştiren yarasa sürüsü gönderir.

Doldurma hızı çok yavaş olsa da hasarı oldukça çoktur. Sadece Savaş kutularında çıkar.

TARA

Tara’nın üçlü tarot kartı saldırısı düşmanları delip geçer. Süper saldırısı ise yakınlarındaki tüm düşmanları içine çeken ve hasar veren bir kara deliktir. Uzun menzilli atışlar yapan Tara’nın doldurma hızı yavaştır.

GENE

Oyunda en az kullanılan karakterlerden biridir. Nedenini bizde bilmiyoruz. Gene, lambayla büyülü bir duman topu atar. Duman topu hedefe ulaştığında küçük parçalara bölünür ve düşmana hasar verir.

Süper saldırı olarak Büyülü El özelliğini kullanan GENE lambasından büyülü bir el çıkarır . El düşmanı yakalarsa Gene’in olduğu yere sürükler.

Max Çıkarma Kodu

Max doğru kişideyse oyunu kazandınız demektir. Gizemli bir karakter olan Max destek kahramanlarındandır. Sadece savaş kutularından alınabilen Max çok hızlıdır. Düşmanlarına seri lazer ışınları atar. Karşı karşıya gelmek istemezsiniz inanın bana. Süper gücünü kullandığında ise hem kendi hemde takım arkadaşları hızlanır.

MR. P

Adındaki P’den anlayacağınız gibi bu karakter bir penguen. MR.P düşmanlarına hiddetle bavullar fırlatır. Suratsız bir bavul taşıyıcısı olan karakterimizin süper özelliği ise robot yardımcılar çağırmaktır. Elmas kapmaca modu gibi modlarda çok fazla iş görüyor benden söylemesi.

Sadece savaş kutularından çıkan bir karakterdir.

SPROUT

Gizemli karakterlerden biri olan Sprout destek kahramanlarındandır. Kendine ait bir yüzü olmadığından kağıt üzerine çizilmiş bir yüzü kafasına yapıştırıyor. Sprout, yaşam filizlendirmek için tasarlanmış bir robottur.

Zıplayan tohum bombaları ile etrafa pervasızca tohum saçar ve bu tohumlar rakiplerine zarar verir. Menzili normal ve doldurma hızı da normaldir. Savaş kutularından çıkan özel bir karakterdir.

SPIKE

Brawwl Stars Spike çıkarma taktiği ve yolları en çok aradığım şeylerden biriydi. Karakteri tanıyacak olursak, Spike keskin nişancı efsanevi bir karakterdir. İğne saçan kaktüs bombalarını düşmanlarına atarak hasarlar verir. Süper özelliği ile düşmanlarının yavaşlamasına ve zarar görmesine yol açan kaktüs dikenleriyle dolu bir alan oluşturur.

Uzun mesafelere atışlar yapabilen efsanevi karakterin doldurma hızı yavaştır.

Brawl Stars Bedava COLETTE Alma Taktiği

Bir süredir beklenen Kromatik karakterlerden biridir. Dövüşçü bir karakterdir. Karşınıza çıkmasını isteyeceğiniz en son karakter Colette diyebiliriz.

Kimse vergiden kaçamaz diyen Colette, acımasız bir vergi memurudur ve düşmanlarının sağlık puanlarını toplar, fakat kendine has yöntemler ile.

Hasar %35 Menzili ise uzundur. Doldurma hızı normal olan karakterimizin özel hedeflere verilen hasarı ise 1000’dir.

  • Meg
  • Amber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu