Genel

Bimcell Ek Konuşma Dakika Paketleri

Başlıklar

Tarifenize ilave konuşma paketleri çok uygun fiyatlar ile Bimcell’de. Ek Konuşma Paketleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Tarife içerisindeki dakika kullanım hakları bittiğinde Bimcell aboneleri ekstra dk paketi alarak iletişime kesintisiz devam edebilirler. Bimcell, Türk Telekom alt yapısını kullanan bir operatördür. Bimcell’in bir operatör merkezi olmadığından sadece Bimcell’li olunabiliyor. Eğer hali hazırda bu operatörü kullanıyorsanız ve dakika kullanım hakkınız bittiyse ek dakika paketi alarak iletişime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. BİMcell ile ihtiyacınıza uygun konuşma paketini alarak, cep telefonunuz ile en uygun şekilde her yöne konuşmaya başlayın.

Dakikası bitenler için Bimcell ek dakika paketi almak için kısa bir sms göndermeniz yeterlidir. Bimcell haftalık paket var mı fiyatı ne kadar ?

Bimcell Ek Dakika Paketi Nasıl Yapılır?

Aboneler, Aylık sadece 44 TL’ye her yöne 250 dakika, 53 TL’ye ise her yöne 500 dakika paketi alabilir. Üstelik paketi 1 ay içerisinde birden fazla defa alabiliyorsunuz. Paket bittikçe yenilenir. Avantajlı konuşma paketlerini almak için aşağıdaki sms yöntemleri kullanılabilir.

Paket SüresiPaket İçeriğiPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık250 DK
500 DK
44 TL
53 TL
250DK yazıp 4551‘e gönderin
500DK yazıp 4551‘e gönderin
*120#‘yi tuşlayıp Ses Paketleri‘ni seçin

BİMcell 250 DK ve 500 DK paketinde 2024 tarihi itibariyle güncelleme yapılacaktır, anılan tarih itibariyle 250 DK Paketi 44 TL VE 500 DK Paketi 53 TL fiyat ile satılmaktadır.

Paketi hattınıza gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanabilirsiniz. Paketin %80 ve %100 kullanım bilgilendirmesi SMS olarak hattınıza iletilecektir.

Bimcell Konuşma paketim otomatik olarak tekrar eder mi?

Hattınızda yeterli bakiye olması durumda paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) ya da kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak tekrar eder. Bakiyenin yetersiz olduğu durumlarda ise, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapmamanız halinde paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme olmaz.

Bimcell Ek Konuşma Dakika Paket Nasıl İptal Edilir?

  1. Her yöne 250 Dakika paketi için IPTAL250DK yazıp 4551’e göndermeniz gerekir.
  2. Her yöne 500 Dakika paketi için IPTAL500DK yazıp 4551’e göndermeniz gerekli.

Bimcell hat kullananlar bu paketlerden yararlanarak diledikleri gibi sevdikleri ile görüşmelerine kaldıkları yerden devam edebilirler. Satın alınan paket yurtiçi yönüne yapılan aramalarda geçerlidir. Yurtdışı aramaları kapsamaz.

Paketler ile alakalı daha fazla bilgi edinmek , tarife değişikliği ve buna benzer hat işlemleri yapmak için isterseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşürken aklınıza takılan her türlü soruyu sorup cevabını alabilirsiniz. Aylık konuşma paketleri 30 gün geçerlidir. Bu konumuzda Bimcell ek dakika paketleri hakkında detaylı bilgileri sizlere sunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu