Banka Kampanyaları

Akbank Üniversiteli Kampanyası 180 TL kazanın

Akbank ile üniversitelilere özel kampanya. Üniversiteli Axess kullanıcılarının faydalanabileceği kampanya sayesinde 180 TL chip para kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılarak halihazırda yapacağınız alışverişler ile ekstradan chip-para kazanmış olursunuz. Online alışveriş yapıyorsanız, yani internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız bu kampanya tam size göre.

Üniversiteli Axesslilere Online Alışverişte %5 chip-para

Online alışverişte 180 TL’ye varan %5 chip-para kazanmak için Axess Mobil’den “Kampüs Modu”na girin, “Hemen Katıl”a tıklayın ve kampanyaya siz de katılın.

Kampanya detayları:

  • 31 Aralık [code_snippet id=5 php=true]’a kadar ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olmasını takiben yapacağı e-ticaret alışverişlerinde %5 chip-para verilecektir.
  • Bir müşterinin kampanya sonuna kadar kazanabileceği en fazla chip-para tutarı 180 TL’dir.
  • Aynı gün, aynı işyerinden yapılan yalnızca ilk harcama kampanyaya dahildir.
  • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece 18-30 yaş arasındaki üniversiteli asıl Axess kredi kartı ve Neo banka kartı sahipleri yararlanabilir.
  • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • 12 Temmuz [code_snippet id=5 php=true] tarihinden itibaren kampanyadan sadece 18-30 yaş arasında üniversiteli olup kart başvurusu esnasında öğrenci kimliğini ibraz etmiş asıl Axess kredi kartı sahipleri yararlanabilecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

En yeni banka kampanyaları, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. Yeni bir kampanya çıktığında buradan size ücretsiz bildirim gönderilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu