Haberler

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama

Başlıklar

Adidas orjinal ürün sorgulama, Tayt, ayakkabı, krampon, mont ceket hırka ve eşofman alırken Adidas karekod sorgulama ile ürünün orjinal olup olmadığını öğrenmek mümkün. Adidas Süperstar orjinalliği nasıl anlaşılır ek olarak orijinal Adidas Eşofman nasıl anlaşılır detaylarını anlattık.

Adidas süperstar orijinal olduğu nasıl anlaşılır mağazada sahtesi olur mu? Genelde internetten alınmış olan Adidas marka ayakkabıların orjinal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz sorusunu bu haberde yanıtladık.

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama

Adidas spor ayakkabı olan Süsperstar orijinal olup olmadığını anlamak oldukça basittir. Ayakkabıda bulunan etiket ve ayakkabı kutusundaki etiketi karşılaştırarak bunu öğrenmek mümkündür. Orjinal bir adidas superstar ayakkabı olup olmadığını ayakkabıların sağ ve sol çiftlerinin altında bulunan farklı seri numaralarından anlaşılabilir. Ayakkabılarda bulunan seri numaraları aynı ise bu adidas superstar orjinal değildir.

Adidas Süperstar Orijinallik Sorgulama

Adidas Süperstar Orjinallik Sorgulama

Adidas Süperstar Orjinallik kodu ile orijinalliği Sorgulama işlemini yapmak çok kolaydır. Ayakkabıların dilinin altında bulunan seri numaralarını kontrol edin bu seri numaralar farklı ise ürün orijinaldir. Adidas karekod sorgulama işlemlerini yapabilmek için alt başlıklardaki yöntemleri de kullanabilirsiniz.

Orijinal Adidas Eşofman Nasıl Anlaşılır?

Adidas Orjinal Ürün Sorgulama nasıl yapılır

Orijinal adidas eşofman ve çanta nasıl anlaşılır? Adidas eşofman satın alırken ürünün orijinalliği logo kontrolü yapılarak doğrulama testi yapılabilir. Ardından eşofmanın dikişlerini kontrol edip, dikiş sıklığına bakın. Orijinal üründe dikişler genelde sık olmaktadır.

Adidas eşofmanların etiketinde yer alan seri numaralarını sorgulayıp sahte olup olmadığını çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Seri numarası adidas genel merkezinden ya da internet sitesinden sorgulanabilmektedir.

Adidas Ürün Sorgulama

Adidas orijinal ürün sorgulama nasıl yapılır? Size sırası ile anlatalım.

  • Adidas etiketinde bulunan seri numarası ile Adidas çağrı merkezi numarasını arayarak sorgulama yapılabilir.
  • Adidas seri numarasını orijinal internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.
  • Adidas mağazasına gidip ürün sorgulaması yapabilirsiniz.

Son dönemlerde büyük markaların sahteleri yapılmaktadır. Adidas süperstar orjnal olduğu nasıl anlaşılır? Yukarıdaki bilgiler ile kontrol etmek mümkündür. Aynı zamanda edevlet internet sitesinden gümrük kontrolünü https://www.turkiye.gov.tr/gumruk-ve-ticaret-urun-kunyesi-sorgulama adresi üzerinden yapmak mümkün.

Adidas Seri Numarası Nerede Yazar?

Adidas seri numarası nerede yazar? Ayakkabının orjinal olup olmadığını öğrenebileceğiniz en kısa ve kolay yöntem künye numaralarını kontrol etmek olacaktır. Adidas marka ayakkabılarda seri numaraları ayakkabı dilinin hemen altında yazar. Orijinal Adidas ayakkabıda sağ ve sol çiftin farklı seri numaraları olmalıdır.

Adidas Ayakkabının Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarız?

Ayakkabının orijinal olduğun nasıl anlaşılır? Adidas ayakkabı satın alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nedir. Ayakkabı almadan önce yapmanız gerekenler şu şekildedir.

  • Adidas ayakkabının orijinal olup olmadığını etiket kısmından kontrol edin.
  • Orijinal etikette ayakkabı numarası yazmaktadır.
  • Orijinal bir ayakkabıda her iki çiftte de seri numaraları bulunmaktadır. Ayakkabıda seri numaraları birbirinden farklı ise bu ayakkabı orjinaldir.

Adidas Orjinal Ürün kodu Sorgulama nasıl yapılır? Adidas Orjinal ürün barkod okutma ve orijinallik sorgulama işlemlerini yukarıdaki başlıklarda bulunan bilgiler ile yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu