Bedava internet

14 GB internetiyle Vodafone Saçma Güzel 14 Tarifesi

09 Kasım 2019
14 GB internetiyle Vodafone Saçma Güzel 14 Tarifesi

Vodafone abonelerine özel bol internetli bol dakikalı ve avantajlı tarife. Son zamanların trendi “Vodafone Saçma Güzel 14 paketi” içerik bakımından çok avantajlı. Vodafone’da gençlerinde faydalanabileceği özel tarifeler bulunuyor. Hat taşıma ya da yeni hat alarak Vodafone faturasız hatta gelecek olan aboneler yararlanabilir. 26 yaşının altındaki gençler internetlerini sevdikleri uygulamalarda kullanabilsin diye bu tarifeler var.

Saçma Güzel 14 Paketi, Sınırsız Whatsapp özelliği ile birlikte kullanabileceğiniz bir tarifedir. Bu tarifede seçebileceğin paketler bulunuyor. Bu paketlerden yapacağın seçim sonucunda ilgili uygulamada mevcut tarife internetinin yarısını kullanabileceksiniz.

Vodafone Saçma Güzel 14 Paketi

Bu tarifeden mevcut aboneler faydalanamaz. Sadece yeni gelecek olan müşteriler yararlanabilirler. Farklı bir arkadaşınız sizi Vodafone’a davet ederse, davet et kazan kampanyası ile hediye kazanır. Ayrıca sizde Vodafone internet sitesi üzerinden hat taşıma ya da yeni hat alırsanız güncel yeni müşteri kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

*Saçma Güzel 14 tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 7GB geçerli aşağıda belirtilen 7GB Gamer Paketi,7GB Müzik Paketi ya da 7GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin hey ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır. Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır.Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir.

Vodafone Whatsapp Sınırsız internet

Whatsapp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. Bunun dışında sms, fotoğraf ve ses gönderme ayrıca dosya gönderme işlemleri bu internet hizmetine dahildir.

Saçma Güzel 14 Tarifesi

14 GB internet, 7 GB’ı seçeceğin uygulamada geçerlidir. 750 dakika ve 250 adet sms hakkına sahip olursunuz. Ayrıca Whatsapp uygulamasında geçerli sınırsız internet. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen ve mevcut bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

Aboneler bu tarife kapsamında 43 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS , 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.

Güncel kampanyalar, haberler, banka kampanyaları ve indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.