Faydalı Bilgiler

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması 2024 Adım Atarak

Başlıklar

Yürüyerek para kazanma uygulamaları 2024 para ödeyenler. Adım atarak para kazanma uygulaması. Yürüyüş yaparak para kazanma detayları kaç tl olduğunda çekilebilir?

Yürüyerek para kazanma, tiktok ve çeşitli uygulamalarda yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamaları görmüşsünüzdür. Bazıları matkap ile bazıları bisiklet tekerine bağlayarak bu tür uygulamalardan para kazandığını iddia ediyor. Ancak bu ve buna benzer uygulamalar mevcut konumu baz aldığından dolayı bu tür kandırmaca yapan hesapları devre dışı bırakabilirler.

Yürüyerek para kazanma bir internet efsanesi gibi karşımıza zaman zaman çıkıyor. Ancak yürüyüş yaparak para kazanma uygulamaları efsaneden çok daha fazla. Gerçekten yürüyerek para kazandıran uygulamalar ile para kazanabilirsiniz. Adim atarak para kazanmak isteyenler bu tür uygulamaların en güvenilir olanını araştırıyor. Güvenilir yürüdükçe para kazandıran uygulama arayanlar için bu haberimizde en iyi puanlamaya sahip uygulamaları listeledik.

Gün içerisinde yürüyüş yapıyorsanız ya da işiniz gereği yürümek zorundaysanız bu uygulamalar ile kısmen de olsa gelir elde etmek mümkün hale geliyor. Bu uygulamalar genelde kullanıcılarına ek gelir elde etme olanağı sağlıyor. Özetle yürüme uygulaması para kazanma için pasif gelir kaynağı haline geliyor.

Adım Atarak Para Kazanma

adım atarak para kazanma
adım atarak para kazanma

Yürüyerek para kazanma uygulaması arayanlar için bu başlık altında uzun süredir aktif olan uygulamaları listeledik. Bu uygulamaların bazılarında kazandığınız para karşılığında alışveriş yapabilir, bazılarıyla da belirli bir limite ulaştığında çekim yapabilirsiniz.

SweatCoin Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması

Yürüyerek para kazanma denince akla ilk gelen uygulamalardan biridir. Yürüyerek para kazandıran ilk uygulamalardandır hatta öncüsüdür. Uygulamayı Android ve IOS marketten telefonunuza yükleyip ardından hesap oluşturmanız gerekir. Sonrasında uygulamanın istediği izinleri verip, gün içerisinde attığınız adımlar için Sweatcoin kazanırsınız.

Hesaplamada bulunacak olursak ortalama 1000 adım 1 adet SweatCoin vermektedir. Swetcoin ne kadar diye merak edeneler için yaklaşık değerinin; 0.000009421 Dolardan işlem gördüğünü söyleyebiliriz. Düşündüğümüzde adım başı verdiği ücret oldukça düşüktür. Fakat yürüyüşler ya da işiniz gereği yürüyorsanız uygulamaya günde bir defa giriş yapmanız yeterlidir. Bunun dışında ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca uygulama içinde bulunan reklamları izleyerek ekstra SweatCoin kazanabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili en çok şikayet edilen konu ise, adımları eksik saydığı yönündedir. Bunun ile ilgili Youtube‘ta da çeşitli kullanıcıların yorumlarına rastladık. Sweat Coin para çekme sayfasını ziyaret edip nasıl çekim yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Evidation

Yürüyerek para kazanmak için, Google Play ve Apple Store’de bulunan bu uygulama bir sağlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulamada sadece yürüyerek değil, uyuyarak, spor yaparak para kazanmak mümkün. Peki bunları yaptım diye bu uygulama bana neden para ödesin ki dediğinizi duyar gibiyiz. Uygulama genelde size sunduğu anketler ve karşınıza çıkardığı reklamlar ile elde ettiği kazancın bir bölümünü size vermektedir. Son zamanlarda yürüyerek para kazandıran uygulamalar merak edildiğinden bu uygulamanın da adı sıklıkla duyulmaktadır. Fakat uygulama ile hangi işlem sonucunda ne kadar para kazanacağınıza dair bilgiler bulunmamakta.

Evidation uygulaması ile her 10 bin puan size 10 dolar gibi bir para kazandırmaktadır. Uygulamayı aktif kullanan bazı kullanıcılarının yorumlarına göre bu puana yaklaşık bir hafta içinde ulaşılabiliyor. Bu bakımdan Sweatcoin uygulamasına göre çok daha avantajlı duruyor. Fakat bu uygulama çoğu zaman kullanıcılarının etkileşimde bulunmasını istiyor.

MapMyFitness

Hali hazırda yaptığınız yürüyüşleri MapMyFitness ile gelire çevirin. Bu uygulama ile hedef yürüyüşleri yaparak belirli puanlar kazanırsınız. Puan biriktirdikçe uygulamada bulunan market kısmından çeşitli ürünler alabilirsiniz. Ancak MapMyFitness’de nakit para çekimi özelliği bulunmamaktadır. Fakat bu uygulama spor ve yürüyüş yapanlar tarafından sık tercih edilmektedir. İlerleyen sürede uygulama güncellemeler yaparak farklı özellikleri bünyesine ekleyebilir.

Runtopia

runtopia nedir nasıl kullanılır ve nasıl para kazandırır? Yürüyerek ya da koşarak para kazanma uygulaması söz konusu olduğunda Türkiye‘de en çok kullanıcıya sahip Runtopia uygulaması akla ilk gelen uygulamalardandır. Bu uygulama ile spor yaparken, yürürken para kazanmak mümkün.

Runtopia uygulaması bir süre önce yalnızca Paypal sistemi ile ödeme yapıyordu. Fakat paypal uygulaması ülkemizde kapalı olduğundan ödeme alınamıyordu. Fakat uygulama son dönemde coin ile ödeme yapma sistemine geçmiştir. Bu sayede Türk kullanıcılar da bu uygulamadan kazandıkları parayı coin olarak çekip paraya çevirebiliyorlar. Kripto para borsalarından birinde ücretsiz olarak hesap açıp ödeme alabilirsiniz.

Coin sistemi ile ödeme almak istemiyorsanız yine bu uygulamanın market bölümünde bulunan ürünleri de biriktirdiğiniz puanlar ile satın alabilirsiniz.

Haberimizde Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması 2024 Adım Atarak ile ilgili merak edilenleri listeledik. Toplamda 4 farklı uygulama hakkında merak edilenleri başlık başlık yayınladık. Yürüyerek para kazandıran uygulama arayanlar bu uygulamalardan birini kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu