Bedava internet

Youtube Bedava Premium Hesaplar (%100 Güncel)

14 Ekim 2020
Youtube Bedava Premium Hesaplar (%100 Güncel)

Dünya genelinde en çok kullanılan uygulama ve web sitelerinden biri de Youtube. Bilgisayardan olduğu kadar mobil cihazlardan da milyonlarca hatta milyarlarca kişi tarafından kullanılıyor. Fakat sürekli reklam çıktığından bazen çok can sıkıcı da olabiliyor. Reklam görmek istemeyenler ise Youtube premium hesap alarak daha keyifli vakit geçiriyorlar. Ücretsiz bir şekilde Youtube bedava premium hesapları kullanarak da bu reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Youtube Bedava Premium Hesaplar 2020

Bu hesapların birden fazla özelliği bulunuyor. Youtube premium hesap sahibiyseniz Youtube Müzik uygulamasını telefonunuza yükleyip arka planda müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz şarkıları indirip offline yani mobil veri kapalıyken de dinleyebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak yine youtube uygulamasını arka planda çalıştırıp videoları daha sonra izlemek için indirebilirsiniz.

Youtube Premium İnternetten Gider mi? internet yer mi

Youtube premiım üyeliğiniz olsa dahi eğer uygulamayı mobil veri üzerinden kullanıyorsanız internet tüketimi gerçekleşir. Wifi üzerinden ise wifi kullanımı yapılır. Youtube premium aldığınızda Youtube’da geçerli sınırsız internetiniz olmaz, sadece yukarıda da belirttiğimiz: reklamsız izleme, arka planda uygulamayı çalıştırma gibi özellikleri açabilirsiniz.

Youtube Premium Fiyatları

Türkiye fiyatı aylık 16.99 TL olarak duyuruldu. YouTube Premium‘un 5 kişiye kadar kullanım imkanı sunan Aile paketi üyeliği ise aylık 25.99 TL’dir.

Youtube Bedava Premium Üyelikler

Bedava premium üyelik arayanlar aşağıdaki hesapları kullanabilirler.

Hesap MailiHesap Şifresi
sendorkripto@gmail.comkripto784sendor@
youtubeaccountfree147@gmail.com478951@!23
youtubepremiumdeneme@gmail.comdeneme@.premium
youtubepremiumdeneme2@gmail.comdeneme@.premium2
denemesurumuyt@gmail.com123*456*789
skrillexlich@gmail.com7412236547..
oldmanyt1145@gmail.comxcvbnm123
bukowskimobile78@gmail.commobile98-74

İlk denemenizde hesaba girmiyorsa bu hesabın şifresi değişmiş demektir, diğer hesapları denemenizi öneririz. Eğer premium hesap alamadıysanız yorum kısmına alamadım yazmayı da unutmayın. Böylece mail adresinize hesap bilgisi gönderilecektir.

Youtube Bedava Premium Deneme Sürümü 2020 Ekim

Premium deneme sürümünde de yine aynı özellikler yer almaktadır. 3 ay deneme sürümünü ücretsiz kullandıktan sonra, premium üyeliğiniz ücretli versiyona geçecektir. Youtube Premium üyesi olduğunuzda Youtube logosu yerine Premium logosu gelecektir.

Aile Paketi üyeliği yaptığınızda sizin dışınızda 5 kişiyi daha davet edebilirsiniz. Bu işlemi yine Youtube Premium panelinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Youtube Premium Bedava Hesap ve Şifreleri

Premium hesaplar ve şifreleri yukarıda paylaşılmıştır. Paylaşılan hesapları kullanarak premium özelliğini hem bilgisayarda hem de mobil cihazınızda kullanabilirsiniz.

Youtube uygulamasını Google Play’den android cihazlarınız için, APP Store mağazadan ios cihazlarınız için kolayca yükleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.