Bildirimlerim

Vodafone’dan 2000 TL’ye varan hediye

01 Kasım 2019
Vodafone’dan 2000 TL’ye varan hediye

Yapılan bu kampanya ile Seçili telefon ve tabletlerde aksesuar hediyesi sadece Online Mağaza’da. Kampanya Vodafone 2000 TL’ye varan hediyesi sadece internet sitesi üzerinde geçerlidir. Kampanya vodafone.com.tr sayfasını ziyaret ettiğimizde direkt karşımıza çıkıyor. Bu kampanyaya göre Onlime mağaza alışverişlerine 2000 TL hediye ediliyor. Fakat diğer firmalarda olduğu gibi hediye edilen bu tutar ücret olarak ödenmiyor, alışverişte indirim ya da hediye çeki olarak kullanılabilecek şekilde düzenlendiğini düşünüyoruz.

Vodafone 2000 TL Online Mağaza Hediye

  • Kampanya sayfası için buraya < bakın.

Buradan kampanyayı kontrol ettiğimizde Online mağazaya özel akıllı bileklikler, Powerbank ve Hoparlör hediyelerinin olduğunu görüyoruz. Fakat 2000 TL’ye varan hediyenin nasıl kullanılacağı ya da nasıl kazanılacağına dair detaylı bir bilgi paylaşılmamış.

İlerleyen günlerde kampanya detaylarının açıklanması halinde burada da paylaşılacaktır.

Güncel kampanyaları sürekli takip ediyorsanız sayfa bildirimlerini kabul edin. Eğer aktif bir Vodafone abonesiysen bütün kampanya ve indirimleri görmek için yanımda uygulamasını telefonuna yükleyip giriş yap. Fırsatlar Dünyası kısmından bütün kampanyaları istediğin zaman kontrol et.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.