Bildirimlerim

Vodafone’a Gelenlere 60 GB Bedava internet

Vodafone’a Gelenlere 60 GB Bedava internet

Vodafone’a yeni gelip faturalı olan aboneler 12 ay boyunca her ay 5 GB toplamda 60 GB bedava internet sahibi olurlar. Paketten sadece yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone aboneleri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı paketlere gelen Vodafone aboneleri yararlanabilirler.

Vodafone Faturalılara Hediye 5 GB Kampanyası

Faturalıda 12 ay boyunca toplam 60 GB hediye!

İster Uyumlu, ister Red, hangisini seçerseniz seçin 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB hediye kazanırsınız.

Hediyenizi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek, Ek Paketler bölümüne göz atmanız yeterli.

Daha fazla bilgi almak ve kampanya katılım koşullarını öğrenmek için aşağıdaki kampanya esaslarını inceleyebilirsiniz.

Hediye 5GB Paketi, 31.12.2019 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.

Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir. Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.

Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 6, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Saçma Güzel Online M, Sacma Guzel Online S, Saçma Güzel Online L tarifeleri için geçerli olmayacaktır.

Kampanya kapsamında verilen hediye internet hakkı fatura kesim tarihinizde otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kullanımlarınız ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir.

Vodafone kampanyaları hakkında daha fazla haber almak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.