Bildirimlerim

Vodafone Yenilenen 7 GB Tarifesi 27 TL

10 Ekim 2019
Vodafone Yenilenen 7 GB Tarifesi 27 TL

Vodafone yenilenen 7 GB tarifesi 27 tl. Bu tarife 2019 yazına özel yeni faturasız hat alan ya da farklı bir operatörden gelen müşterilere özel sunuldu. Yenilenen 7 GB paketi ile 7 gb internet ve diğer paket içeriklerine sadece 27 TL karşılığında sahip olursunuz.

Vodafone Faturasız Yenilenen 7 GB

Vodafone’a y eni gelen aboneler Yenilenen 7GB kapsamında 27 TL yükleme karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 7 GB internetin sahibi olurlar.

  • Tarife ile yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan haklar 30 günün sonunda otomatik olarak silinir; bir sonraki aya deviretmez.

Vodafone Yenilenen 7 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yenilenen 7 GB tarifesi nasıl alınır? diye merak edenlere yukarıda yazdığımız gibi sadece yeni abonelere açık bir paket olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca bu pakete geçişler şuanda pasif durumdadır.

20 Eylül 2019 tarihinde abone alımına kapatılmıştır.

Vodafone Konuşma Süresi

Telefon hatlarına tarifeler tanımlanırken internet, sms ve konuşma süresi de eklenmektedir. Esasen telefonların akıllılaşması konuşma süresini ve sms devrini geride bıraktı diyebiliriz. İnsanlar çok acil olmadığı sürece birini aramak gibi bir girişimde bulunmuyorlar. Bu nedenle ay sonuna kadar internet hızlıca tükenirken konuşma süreleri ve mesaj hakları çoğu zaman boşa gitmektedir. Vodafone Yenilenen 7 GB tarifesinde bulunan 750 dakika konuşma süresi muhtemelen aylık kullanım için yeterli olacaktır.

Oldukça çok tercih edilen bir operatörde müşterilere sunulan 750 DK 250 sms ve 7 GB internet için ödediğiniz tutarın yanı sıra size sunulan bir güzel özellik ise paketi yenileyebiliyor olmanız.

Kısaca açıklayalım. Bu ay kalan dakikalarınız, sms, internetinizden kalan faturanız yenilendiğinde bir ay daha kullanılıyor. Ancak yeni dönemden de tarifenizden kalan olursa geçen ay kalanlar otomatik olarak siliniyor. Yani firmalar bir ay içerisinde hattınıza tanımlanan tüm haklarınızı kullanmanızı istiyor. Aksi bir durum oldu bitiremezseniz ya hemen ya da bir sonraki ay kullanmadığınız tüm haklarınız çöpe gidiyor. Çöpe gidenler ise maalesef en çok konuşma süreleri ve sms olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü internet herkesçe çok fazla kullanılmaktadır.

Eğer yenilenen 7 GB tarifesini kullanıyorsanız ve farklı bir tarifeye geçiş yaparsanız artık eski pakete dönüş yapamazsınız. Yani yenilenen 7 GB tarifesi sadece yeni gelen müşterilere özeldir ve çıkış yapıldığında tekrar alınamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.