Bildirimlerim

Vodafone Yenilenen 2 GB Tarifesi

17 Kasım 2019
Vodafone Yenilenen 2 GB Tarifesi

Vodafone faturasız hazır kart kullanacaklar için önerilen tarifeler arasında yer alır. Vodafone faturasız paketler arasında en fazla kullanılanlardan biri de Yenilenen 2 GB tarifesidir. Bu tarife ile az sms, bol dakika ve yetecek kadar internet hakkına sahip olursunuz.

Vodafone faturasız’a son 30 gün içinde gelen mobil müşteriler ise 2 gb internetlerine ek olarak + 1 gb internet fırsatından yararlanırlar. Bu sayede Yenilenen 2 gb tarifesini kullanırken 3 gb internet kullanım hakları olur. Faturasız hat kullanıcısı da faturalı hat kullanıcısı kadar bir hayli fazla. Hatta bazı gsm operatörlerinde ön ödemeli hat kullanımı faturalı hatta oranla daha fazla. Bunun sebebi ise bir çok kişi Faturalı hattı kontrollü kullanamıyor ve aşım gibi problemler ile karşılaşıyor. Bir ayrı sebebi ise faturasız tarifelerde de kendi kullanımına yeterli içerik olması. Örneğin faturasız bir tarifedeki dakika sms ve internet sizin için yeterli geliyorsa faturalıya geçmenin açıkçası bir anlamı kalmıyor.

Yenilenen 2 GB Paketi

Vodafone’da faturasız hat kullanırken tercih edebileceğiniz paketlerden biri olan Yenilenen 2 GB paketidir. Bu tarife ile siz de daha uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

750 Dakika
250 sms
2 GB internet
Yeni gelenler için + 1 gb internet hediyesi
Aylık ücreti 25 TL’dir.

Vodafone Yenilenen 2 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş işlemini Vodafone Web sitesinden yapabilirsiniz isterseniz.

Vodafone yanımda uygulamasından ya da Müşteri hizmetlerini arayarak bu tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

1. Dilerseniz hızlıca YENILENEN2GB yazıp 7000‘e kısa mesaj göndererek pakete sms yoluyla da kayıt olabilirsiniz.

Tarifenin geçerlilik süresi hattına iletilecek olan bilgilendirme mesajından sonra başlar. Kullanılmayan dakika, sms ve internet bakiyeleri geçerlilik süresi sonunda otomatik silinir. Paketi her ay yükleme yaparak tekrar kullanabilirsiniz.

Yenilenen 2 GB Tarifesi Nasıl Yenilenir?

Tarifenizin tüm içeriğini tekrardan 30 gün geçerli olacak şekilde 25TL karşılığı yenilemek için YENILE yazıp 7000’e SMS göndermeniz gerekir. Bu sayede bütün paket içeriğini tekrardan yenileyip kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Güncel kampanyalar, tarifeler ve paketler ile alakalı haber almak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.