Bildirimlerim

Vodafone Yemek Sepeti %50’ye varan indirim kodları

30 Ekim 2019
Vodafone Yemek Sepeti %50’ye varan indirim kodları

Vodafone Yemek Sepeti indirim kodları, şifreleri ile sizde yemek sepetinden yemek isterken indirimden faydalanabilirsiniz. Burada paylaşılan indirim kodlarını sürekli günce tutmaya özen göstereceğiz. Bu sayede bizlerin kullanmadığı Yemeksepeti.com indirim kodlarını sizler kullanabilirsiniz. Yapılan kampanya kapsamında Vodafone indirimli menülerinden tüm aktif Vodafone müşterileri faydalanabilirler. Tabi bizlerin burada paylaştığı kodları kullanan diğer operatör kullanıcıları da yararlanabilecekler. Bu yazımızda Vodafone Yemek Sepeti %50’ye varan indirim kodları paylaşıldı.

Yemek Sepeti indirim Kodları 2019

Yemeksepeti.com’dan yemek isterken kullanabileceğiniz indirim kodlarını bu yazıda sizler için paylaştık. Paylaşılan kodları kullanıp indirimden yararlanmayı unutmayın.

  • Yemeksepeti indirim kodu: 317641

Yukarıda belirtilen kodu kullanarak Vodafone menülerinden %50’ye kadar indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yemeksepeti.com indirim şifresi kodu 2020

Yemek Sepeti indirim kodu ile seçili menülerde ya da bütün menülerde indirim hakkı kazanırsınız. Yapılan kampanyalar ile yemek yapmaya üşenenler ya da çok acıkanlar indirimli yemek satın alabilirler.

Yemek Sepeti indirim kodu nasıl alınır?

Eğer Vodafone abonesiyseniz Yanımda uygulaması Fırsatlar Dünyası bölümünden yemek sepeti kampanyasına giriş yapıp, Fırsatı Kullan butonuna dokunarak indirim kodunuzu alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.