Tarifeler

Vodafone Tam Senlik Paket 13 GB Detayları

Vodafone aboneleri Kolay paketler alarak çok daha avantajlı tarife içeriklerine sahip oluyorlar. Vodafone Tam Senlik Paket 13 GB paketi nasıl yapılır? Vodafone Tam Senlik Paket 13 GB nasıl iptal edilir gibi soruların yanıtını bu makalemizde detaylı bir şekilde anlattık.

Öncelikle hatırlatmak isteriz ki bu paketler 28 gün geçerlidir yani 4 haftalıktır. Paketi satın aldığınızda 28 günün sonunda otomatik olarak iptal olur ve tekrar etmez. 750 DK, 250 SMS, 28 Gün Geçerli olacak şekilde kullanabilmek için Tam Senlik 13 GB paketini satın almanız gerekir. Paketi satın almak için birden fazla yöntem vardır.

Vodafone Tam Senlik Paket 13 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone tam senlik paketi 13 GB nasıl alınır bilmeyenler aşağıdaki yöntemleri uygulayarak alınabilir.

  • Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak kolay paketler arasından Tam Senlik 13 GB paketini seçip alabilirsiniz.
  • vodafone.com.tr‘den satın alınabilir.
  • Vodafone müşteri temsilcisini arayarak satın alabilirsiniz.

Bu paket faturasız hatlar için geçerlidir. Paketi satın alabilmek için hattınızda yeterli miktarda TL olması gerekir. Eğer hattınızda yeterince TL yoksa, Banka uygulamanızdan ya da Yanımda uygulamasından TL yüklemek mümkündür.

Vodafone Tam Senlik Paket 13 GB Tarifesi Nasıl iptal Edilir?

Vodafone tam senlik paket 13 GB tarifesini aldıktan sonra iptal etmeniz için herhangi bir sms göndermenize gerek yoktur. Örneğin paketi satın alıp 28 gün boyunca kullanırsanız bu sürenin sonunda otomatik olarak iptal olur.

Ancak paketi aldığınızda hattınızda yeterince TL bakiyesi yoksa ve TL yüklediğinizde aktif hale gelmesini istemiyorsanız;

  • Yanımda uygulamasından ya da Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bu paketin iptalini sağlayabilirsininz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu