Bildirimlerim

Vodafone Süper Uyumlu Tarife 7 GB internet 36 TL

02 Kasım 2019
Vodafone Süper Uyumlu Tarife 7 GB internet 36 TL

Faturalı hat kullanan abonelere özel Vodafone süper uyumlu tarife 7 gb internet sadece 36 TL. Faturalı hat kullanırken minimum internetim 5 GB olsun diyen bir çok mobil hat müşterisi bulunuyor. Fiyat bakımından da artık insanlar tarifenin ücretine dikkat ediyorlar. Vodafone bu tarife ile abonelerine hem 7 GB internet veriyor. Hem de taahhüt yapılması halinde 56 TL olan tarifeyi abonelerine özel 36 TL’ye veriyor. Taahhüt yapmanız halinde Süper Uyumlu Tarife’den her ay sadece 36 TL karşılığında yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone Süper tarife 7 GB internet 36 TL kampanyası hakkında bilgiler paylaştık.

Sende hemen Süper Uyumlu Tarife’ye gel, tarifelerindeki internet, SMS ve dakika haklarını Vodafone Yanımda uygulamasından ihtiyacına göre ayarla.

Vodafone Süper Uyumlu

Tarife içerik değişikliklerini her fatura döneminde bir defa olacak şekilde Vodafone Yanımda uygulamasından yapabilirsiniz.

Paket İçeriği;

7 GBGB, DK ve SMS tercihlerini
Yanımda üzerinden değiştirebilirsin. 750 DK + 500 SMS2 GB’ı ilk 12 ay geçerli.

Tarife Vodafone’a son 30 gün içinde hattını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen faturalı bireysel ses hattı abonelerin kullanımı içindir. Tarifeye ilk giriş yapıldığı anda Süper Uyumlu Tarifesi ile 5GB yurt içi internet, 750 dakika yurt içi her yöne konuşma ve 500 SMS/MMS yurt içi her yöne mesajlaşma hakkının bulunduğu Süper Uyumlu Paketi otomatik tanımlanır. Süper Uyumlu Paket değişiklikleri yalnızca Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden, Süper Uyumlu Paketleri’nin tümünün iptali yalnızca Vodafone Çağrı Merkezi üzerinden yapılabilir.

Vodafone Süper Uyumlu Tarifesi nasıl yapılır?

  • Hat taşıma işlemi yaparken ya da yeni bir hat aldığınızda Vodafone Cep merkezinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • Ayrıca, yukarıdaki şartlara uygun olan aboneler Müşteri hizmetlerini arayarak pakete geçebilir.

Vodafone aboneleri bu tarifeyi kullanırken yanımda uygulamasından bir çok kampanyaya katılarak hediye de alabilirler. Ayrıca güncel GB kampanyaları için Vodafone bedava internet başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife kalan kullanım haklarını sorgulama

Vodafone aboneleri kalan kullanım haklarını bir çok yöntem ile sorgulayabilirler. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir;

  • Yanımda Uygulamasından,
  • OZET yazıp 7000’e sms göndererek,
  • ya da 7000 sesli yanıt sisteminden sorgulama yapılabilir.

Süper Uyumlu paketi muhtemelen yeni gelecek olan aboneler tarafından en çok tercih edilen paket olacak gibi görünüyor. Hem paket içeriğinin ayarlanması hem de fiyat bakımından uygun oluşu bir çok kişinin işine yarayacaktır diye düşünüyoruz.

Vodafone’a ait kampanyalar indirimler, hediyeler için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın. Ayrıca bu haberi arkadaşlarına göndererek bedava internet kazanabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.