Vodafone Bedava internet

Vodafone Sosyopix 15 TL İndirim ve 5 GB Hediye

Vodafone’un anlaşmalı kampanya yaptığı firmalardan biri de Sosyopix’tir. Sosyopix ve Vodafone ortaklığında yapılan kampanya da Sosyopix’ten hem 15 TL indirim hem de 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet her yöne geçerlidir ve 1 haftalıktır. Güncel kampanyaları merak eden ve Vodafone bedava internet arayanlar için güncel kampanyaları paylaştığımız Vodafone bedava internet sayfasına da bakabilirsiniz.

Sosyopix’ten 15 TL İndirim Üstelik 5GB Hediye

Sosyopix’ten 3 adet Yapışan Kare Çerçeve siparişi yapmanız halinde 15 TL indirim, üstelik ücretsiz kargo ve 5 GB hediye internet kazanırsınız.

Vodafone Sosyopix 15 TL İndirim ve 5 GB Bedava internet Kampanyası Detayları

  1. Kampanya 31.10.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  2. Kampanya ile Vodafone aboneleri, Yanımda uygulamasından”Fırsatı Kullan” butonuna dokunarak alacakları şifre ile sosyopix.com ve Sosyopix mobil uygulamasından alacağı 3 adet Yapışan Kare Çerçeve ürünü için 15 TL indirim buna ek olarak ücretsiz kargo ve 5 GB internet fırsatına sahip olurlar.
  3. İndirimden faydalanmak için Fırsatlar Dünyası’ndan aldığınız şifreyi alışveriş esnasında ödeme adımında ‘Hediye/İndirim Kodu’ alanına girip ‘Kullan’ butonuna dokunmanız gerekir.
  4. Kampanyadan faydalanmak için 3 adet Yapışan Kare Çerçeve ürününü sepetinize ayrı ayrı eklemelisiniz. 15 TL indirim 3 adet Yapışan Kare Çerçeve’nin toplam tutarı üzerinden indirim uygulanır.
  5. 5GB internet hediyeniz, Vodafone’dan aldığınız kod ile yaptığınız alışverinizi tamamladığınızda, hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Güncel kampanyaları merak edenler ve hediye internet isteyenler eğer bu ürünlerden almayı düşünüyorsa hediye 5 GB internet hakkına da sahip olurlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.