Tarifeler

Vodafone SMS Paketleri – Ek Mesaj Paketi

Vodafone SMS Paketleri – Ek Mesaj Paketi 2021

Cep telefonlarında en çok kullanılan paketlerden biri de mesajlaşma paketleridir. Vodafone ek sms paketi diğer bir deyişle Vodafone mesaj paketleri hakkında araştırmalar yaptık. Telefonların ilk hayatımıza girmesi ile Whatsapp gibi uygulamalar yoktu. İnsanlar sms yöntemini kullanarak iletişim kuruyorlardı. Arama yerine sms’in kullanılmasının en büyük nedeni daha hesaplı olması ve sesli aramalar yerine SMS’in daha müsaitlik durumuna uygun oluşunu söyleyebiliriz. Mesajlara toplum içinde cevap verilebilir fakat sesli aramalarda bu bazen mümkün olmayabilir.

Bu yüzden Vodafone SMS paketleri 2021 kampanyalarından faydalanmak daha faydalı olacaktır. Tarifelere ek olarak satışı yapılan SMS paketleri, tarifenizin içinde yer alan SMS miktarı bittiğinde, bu paketleri uygun fiyata satın alınarak sms kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Faturalı SMS Paketleri

Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız, size uygun bir Vodafone SMS paketi alarak sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz.

Sizde Akıl Küpü, Devreden, Duran, Esnek, Hesabını Bilen ya da Faturayı Aşmayan Tarifeleri’nden birine kullanıyorsanız, alt kısımda bulunan Vodafone SMS paketleri içinden birini satın alabilirsiniz.

Not: Paketlerin fiyatı Vodafone tarafından değiştirilmiş olabilir. Bu nedenle bu paketleri yanımda uygulamasından kontrol edip ardından satın almanız gerekir.

EK 250 SMS Vodafone Paketi

Paketinizdeki SMS paketleri bitmesi halinde EK 250 SMS paketini satın alabilirsiniz.

Paketi Yanımda uygulamasından EK Paket Al > SMS Paketleri > EK 250 SMS paketine dokunup satın al diyerek alabilirsiniz. Satın aldığınız paket çıkacak olan faturanıza yansır.

Yeni Nesil Mini Vodafone Mesaj Paketi

Tarifenizdeki SMS paketlerine ek olarak ‘’Yeni Nesil Mini Vodafone SMS paketi’’ 5 TL gibi bir ücrete alabilirsiniz. 100 SMS sahibi olursunuz.

  • Satın almak için 7999’a  ‘’YMINI’’ yazıp SMS göndermeniz gerekir.

Vodafone Sms Avantaj 100 Paketi

100 adet sms bana yeter diyorsanız; 5 TL fiyatı olan SMS Avantaj 100 Vodafone SMS paketi satın alınabilir. Paketi satın almak için 7000’e ‘’HY100’’ yazıp SMS olarak göndermelisiniz.

Vodafone Her Yöne Midi SMS Paketi

Eğer tarifenizdeki sms paketi bittiyse ve halen sms gönderiyorsanız ek bir paket almak sizin için çok daha faydalı olacaktır. ; 500 SMS içeren Her Yöne Midi Vodafone SMS paketi satın alarak mesajlaşmaya devam edin.

Paketi yanımda uygulamasından Ek Paket al menüsüne giriş yaparak satın alabilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi SMS Paketi 5000 Mesaj

Mesajlaştığınız kişiler Vodafone’luysa bu paketi satın alarak Vodafone’lularla tam 5000 sms gönderebilirsiniz. Vodafone’lularla Maksi SMS Paketinin fiyatı. 9 TL ‘dir. Satın almak için Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

Paketi size gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Yeni Nesil Maksi SMS Paketi

Heryöne 2000 adet Vodafone’lularla 10000 adet sms kullanabileceğiniz Yeni Nesil Maksi Vodafone SMS Paketinin fiyatı 12 TL’dir. Paketi satın almak için Yanımda uygulaması Ek Paket Al > SMS paketleri bölümünden satın alabiliyorsunuz.

Bu paket tekrar eden bir pakettir. Bu nedenle eğer gelecek fatura dönemimde kullanmak istemiyorsanız faturanız kesilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Diğer paketlerin de yine tekrar edip etmediğini yanımda uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Avantaj 11000 SMS Paketi

Vodafone Faturalı Avantaj 11000 SMS Paketi, Her yöne 1000 SMS ve Vodafone’lu yönüne kullanabileceğiniz 10.000 SMS sahibi olabilmek için ‘’HY11000’’ yazıp 7000’e mesaj gönderin ve faturanıza ek 12 TL karşılığında bu paketi satın alın.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone faturasız hat kullanıyorsanız ve tarifenizde bulunan mesaj paketi bittiyse Vodafone SMS paketleri kampanyası sayesinde ek SMS alıp mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Burada Vodafone faturasız sms paketi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık.

Faturasız Doldur 1000 – 5000 SMS Paketi

Tarifenizde yer alan sms paketi bittiyse, tarifenizin biteceği güne kadar tekrardan sms paketini doldurabilirsiniz. Doldurma işlemini 7000’i ücretsiz arayarak ya da Yanımda uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Büyük Seçim 1000 SMS Paketi

Satın alabileceğiniz bu paket sayesinde yine tarifenizin biteceği güne kadar kullanabileceğiniz her yöne 1000 adet sms paketini sadece 5 TL karşılığında alabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu