Tarifeler

Vodafone Simple Tarifeleri Nedir?

Yeni nesil mobil tarife deneyimi için Vodafone Simple’la tanışın. Bu paketlerde taahhüt yok, aşım ücreti yok. 100% dijital, 100% kolay paketlerdir. Vodafone Simple paketleri nedir, nasıl yapılır ve paket içerikleri nedir, Simple Small, Simple Medium, Simple Large gibi bütün sorularınızın yanıtına buradan ulaşabilirsiniz. Vodafone’da en uygun paketi arayanlar bunlara da göz atmalılar.

Son yıllarda mobil tarifelerin de ücretleri bir hayli yükselmiş durumda. Bu nedenle tüketiciler kendilerine uygun paket seçimi yapmaya özen gösteriyorlar. Hem fiyat hem de içerik bakımından en iyi paketi arayanlar 3 adet Simple paketini inceleyebilirler.

Vodafone Simple Nedir?

Vodafone’un yeni paket serilerinden biridir. Her işlemini dijital ortamdan kolayca yapacağınız yeni nesil GSM deneyimidir. Tarifeden Vodafone Yanımda mobil uygulamasından Vodafone Simple’lı Ol akışına girerek, yeni hat veya numara taşıma başvurusunda bulunan tüm faturasız müşteriler yararlanabilirler.

Taahhüt yok: Tarifeni seç, istediğin zaman değiştir ya da iptal et, özgürce kullanın.
Aşım ücreti yok: Sürpriz bir şekilde ek ücret, fatura yok. Kredi kartını bir defa kaydet, her ay otomatik ödeme yapılsın.
%100 dijital, %100 kolay: Paketlerden birine başvuru işlemi dahil olmak üzere tüm işlemlerini ve destek ihtiyacını Vodafone Yanımda’da karşılayabilirsin.

İnternetinden düşmeyen Whatsapp hakkı kapsamında, paketinin internet kotasından düşmeden kullanım yapın. Bu uygulama dışında kullanacağınız içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşer. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değil. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı sınırsız Whatsapp faydasına dahildir.

Vodafone Simple Tarifeleri

Vodafone Simple Paketleri

Yeni nesil gsm operatörü tarifeleri arasında kafanız karışmasın, GB’ına ve ihtiyacına göre kolayca karar verin; istediğiniz zaman seçtiğiniz pakete geçiş yapın. Tarife kapsamında yüklenecek olan dakika, SMS/MMS ve internet haklarının geçerlilik/kullanım süresi 30 gündür. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinden sonra başlar.

Vodafone Simple Small Nasıl Yapılır?

Vodafone Simple Small paketi nasıl yapılır? Tarifeye geçiş yapan aboneler aylık taahhütsüz 45 TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi heryöne 100 SMS / MMS gönderme, yurt içi 10 GB internet ve kotadan düşmeyen WhatsApp haklarına sahip olursunuz.

Simple Small Paketiİçerik
İnternet10 GB
Her Yöne Mesajlaşma100 Sms
Her Yöne Konuşma1000 Dakika
Sınırsız KullanımWhatsapp Uygulaması
Taahhüt & AşımYok
Fiyat₺45 /ay

Vodafone Simple Medium Paketi

Vodafone Simple Medium paketi tarifeyi seçen müşteriler aylık taahhütsüz 55 TL ödeyerek yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi heryöne 100 SMS / MMS gönderme, yurt içi 15 GB internet ve tarife internetinden düşmeyen WhatsApp faydalarını kullanmaya hak kazanırlar.

Simple Medium TarifesiKullanım Hakları ve Fiyatı
İnternet15 GB
Her Yöne Mesajlaşma100 Sms
Her Yöne Konuşma1000 Dakika
Sınırsız KullanımWhatsapp Uygulaması
Taahhüt & AşımYok
Fiyatı₺55 /ay

Vodafone Simple Large

Vodafone Simple Large paketi kullanım hakları 30 gün geçerlidir. Whatsapp uygulamasını yine bu pakette de sınırsız ve kotadan harcamayacak şekilde kullanabilirsiniz. Tarifeyi seçen aboneler aylık kontratsız 75 TL ödeyerek yurt içi her yöne 1000 dakika arama, Vodafone müşterilerini sınırsız arama, yurt içi heryöne 100 SMS / MMS gönderme, yurt içi 25 GB internet ve ve kotadan düşmeyen WhatsApp faydalarını kullanabilirler.

Simple LargeKullanım Hakkı ve Fiyat Bilgisi
İnternet25 GB
Her Yöne Mesajlaşma100 Sms
Her Yöne Konuşma1000 DK
Sınırsız KullanımWhatsapp
Taahhüt & AşımYok
Fiyat₺75 /ay

Vodafone Simple Nasıl İptal Edilir?

Simple Small, Simple Medium veya Simple Large nasıl iptal edilir? Bu paketlerden birini kullanıyorsanız Vodafone hattınızdan 542’yi arayarak paket iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu paketi kullananlar için telsiz kullanım ücreti tarifeye dahildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu