Bildirimlerim

Vodafone Saçma Güzel Online S Tarifesi

28 Kasım 2019
Vodafone Saçma Güzel Online S Tarifesi

Vodafone Online’a Özel Saçma Güzel S tarifesi. Bu tarife ile 30 günlük 10 gb internet + 2 gb internet kullanım hakkınız olur. Ayrıca 750 dakika her yöne konuşma paketine de sahip olursun.

#SaçmaGüzel Online Tarifeler sadece 26 yaşından genç olanlar içindir. Ha bir de sadece internetten alınabilir. Kampanyaya hat taşıma ya da yeni hat alarak gelen abonelere 12 ay boyunca 2 gb internet hediye edilir.

Vodafone Saçma Güzel S Tarifesi

Bu tarifelerin içeriğini istediğin gibi oluşturup, ayda bir defa da değiştirebiliyorsun. Atıyorum bir ay Müzik Paketi, sonraki ay Gamer Video, diğer ayda da Instagram Paketi’ni seçebilirsin mesela.

  • Vodafone’a geçtim, tarifemi seçtim, daha da değiştiremem” gibi bir durum da yok. Online Tarifeler seni zorlamaz, sıkmaz, taahhüt istemez. Ne zaman istersen o zaman değiştirebilirsin.
  • *Bir de küçük not, Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değil ancak dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarının hepsi dahil.

Vodafone Online Özel Tarife 12 ay 2 GB Hediye

Yaza özel 12 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye edilir. Kampanya kapsamında her fatura kesim tarihinde otomatik olarak 2 gb hediyeniz tanımlanır.

Faturalı Vodafone Saçma Güzel S Paket İçeriği

İnternet10 GB internet (5 gb’ı seçeceğin uygulamada geçerli)
Hediye internetVodafone’a yeni gelenlere, faturalıya geçenlere 12 ay 2 gb hediye edilir.
Dakika750 dakika
Paket TürüFaturalı
Ek ÖzellikSınırsız Whatsapp

Vodafone Saçma Güzel S Paketi Nasıl Yapılır?

Bu tarifeye geçiş işlemi vodafone.com.tr web sitesi üzerinden ya da yanımda uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Tarife kapsamında verilen internetin 5 GB’ı sadece seçtiğin uygulamayı kullanırken geçerlidir. Seçiminizi yapmayı unutmayın. Bununla birlikte verilen 2 gb hediye ile toplamda her ay her yöne 7 gb internet kullanabilirsin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.