Bildirimlerim

Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi

15 Kasım 2019
Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi

Vodafone freezone’lular için Saçma Güzel Online M tarifesi. İnterneti ve dakikayı bol kullananlara özel. Vodafone’un fırsatlarla dolu dünyasından da faydalanmak bu paket ile mümkün. Vodafone’da 26 yaş ve altında olan abonelerin online kanal üzerinden satın alabileceği Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi çok avantajlı. Uygun fiyata sahip olabileceğin bu tarife sayesinde adeta interneti yeniden keşfedeceksin.

Vodafone Saçma Güzel Online M paketi, Cep telefonu kullanmak isteyen bir operatör tercihi yapar. Zaman içerisinde GSM operatörünü değiştirmek isteyebilir. Değişim nedenleri arasında kullanılan mobil operatörün internet hızının yavaş olması, çekim gücünün düşük olması, paketlerin fiyatlarının yüksek olması ve tarifelerin ihtiyaca cevap vermemesi gibi problemler bulunur. Ülkemizde 2008 yılından beri kullanıcılar numaralarını farklı operatöre taşıyabilmektedir. Eskiden 0’dan sonraki üç numara mobil operatörün tanınmasını sağlardı. Fakat şimdilerde durum böyle değil.

Kişinin numarası aynı kaldığı halde istediği farklı bir GSM operatörüne geçebiliyor. Kısa sürede çok ciddi anlamda numara taşıma olayı gerçekleşmiştir. Numarasını taşımak isteyen kişi kimliği ile numarasını taşımak istediği operatörün abone merkezine gider. Numara taşıma başvuru formunu ve abonelik sözleşmesini doldurup imzalar. Geçiş yapılacak operatör kullanıcıya yeni bir SIM kart verir. Bu kart aktif değildir. Geçiş yapılan operatör ne zaman aktif olacağını kişiye bildirir. Doldurulan numara taşıma formu ve abonelik sözleşmesi operatörün merkezine iletilir. Kimlik bilgileri incelendikten sonra numara taşımaya engel yoksa geçiş gerçekleştirilir. Abone SIM kartını cihazına takarak kullanmaya başlar.

Vodafone Saçma Güzel Online M Paketi

14 GB + yeni gelenlere özel 2 gb internet, 1000 dakika ve sınırsız whatsapp paket içeriklerine sahiptir.

26 yaşının altındaki gençler
internetlerini sevdikleri uygulamalarla ikiye katlıyor! Hemen başvurunuzu internetten yapın, SIM kartınızı istediğiniz yere ücretsiz getirelim. İlk 3 ay toplam 6 GB internet de hediye edilir.

Kampanyadan faydalanmak için Kullanıcı tanımlayarakta işlem yapabilirsiniz. 1. dereceden bir yakınınızı kullanıcı olarak tanımlayıp Online Saçma güzel paketinden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak için vodafone.com.tr’den pakete geçiş yapmanız gerekmektedir. Hat taşıma, yeni hat alarak gelen aboneler ya da faturasızdan faturalıya geçecek olanlar indirimli fiyat üzerinden yararlanır.

Faturalıya yeni gelen abonelere 12 ay boyunca 2 gb hediye edilir.

Paket İçeriği

14 GB internet, 7 gb’ı seçeceğin uygulamada geçerli. 2 GB 12 Ay boyunca hediye internet. Sınırsız Whatsapp ve 1000 dakika her yöne konuşma haklarına sahip olursunuz.

Vodafone kampanyaları, fırsatlar ve avantajlar için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu sayede en yeni haberleri ilk siz duyarsınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.