Bildirimlerim

Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi, Sınırsız Whatsapp

03 Kasım 2019
Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi, Sınırsız Whatsapp

Vodafone’a yeni gelen faturalı aboneler bu kampanyaya katıldığında ekstra 2 gb internet hediye edilir. Güncel Saçma Güzel Online M tarifesi ile bir çok kullanım hakkına aynı anda sahip olursunuz. Mevcut tarifede 14 GB internet bulunmaktadır. Fakat yeni gelen abonelere kampanya dahilinde her ay 2 gb ekstra hediye internet tanımlanır. Bu sayede aboneler 14 GB yerine 16 gb internet kullanmış olurlar. Bu yazımızda Vodafone Saçma Güzel Online M tarifesi hakkında merak edilenleri anlattık.

Vodafone Saçma Güzel Online M tarifesi, gelenlere ek olarak sınırsız Whatsapp özelliği de verilir. Bu sayede Whatsapp tan yapacağın mesajlaşmalar, fotoğraf göndermeler internetinden düşmez. Fakat Whatsapp tan yapılacak olan sesli ve görüntülü aramalar bu kampanyaya dahil değildir. Yeni fırsatlar ile hediye GB almak için Vodafone bedava internet yazısına bakabilirsin.

Vodafone Saçma Güzel Online M Paketi

Saçma Güzel Online M 45 TL/ ay, Taahhüt yok! 26 yaş altına özel 16 GB internet, 7 GB’ı seçeceğin paket için, Müzik – Instagram – Gamer Video, 1000 DK + 100 SMS + Sınırsız Whatsapp, 2 GB’ı ilk 12 ay geçerli.

Saçma Güzel Online M Tarifesi Herkese Sınırsız Whatsapp

  • 7 GB internetini ister Instagram, ister Müzik, istersen de Gamer Video paketlerinden birinde kullanabileceksin.
  • Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değildir.
  • 180 TL’lik aksesuar çekinde 84 TL indirim: Üstelik tarifeye ek 12 ay taksitle.

Dijtale özel başvurularda, internetten başvuran abonelere ilk 3 ay toplam 6GB internet hediye.
Siz de başvurunuzu internetten yapmanız durumunda, SIM kart istediğiniz adrese Vodafone tarafından getirilecektir.

Vodafone Saçma Güzel Online M Tarifesi nasıl yapılır?

  • Vodafone Cep Merkezlerinden,
  • vodafone.com.tr’den bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • Faturalıdır.

Saçma Güzel Online M Tarifesi Kalan Kullanım haklarını sorgulama

Bu tarifeyi kullanırken Kalan dakika, sms ya da internet haklarının tümünü sorgulamak için OZET yazıp 7000‘e sms göndermeniz yeterlidir. Ayrıca Yanımda uygulamasından ya da 7000 sesli yanıt hizmetinden de sorgulama yapılabilir.

Saçma Güzel Online M Paketi Kolay Fatura Ödeme

Saçma Güzel Online M Tarifesini kullanırken faturalarını kolay yoldan ödemek için otomatik ödeme talimatı verebilirsin. Yanımda uygulamasından ödeyebilirsin. İstersen kullandığın bankanın mobil uygulamasından da faturanı hemen ödeyebilirsin.

Bu tür kampanyalardan daha fazla haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutma. Bu sayede en yeni gelişmelerden ilk sen haberdar olabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.