Vodafone Bedava internet

Vodafone Ramazan Bayramı 10 GB Bedava internet hediyesi 2020

Ramazan ayına özel 1 GB hediye veren Vodafone, Ramazan Bayramında Bedava internet, dakika ya da sms verecek mi? Bayramda herkes sevdikleri ile doya doya görüşebilmek için Whatsapp gibi uygulamalardan görüntülü ve sesli aramalar yaparak aileleri ile görüşüyorlar. Bu uygulamalar ile arama yapabilmek için bir internet paketine ihtiyaç duyarız. Eğer tarife internetiniz bittiyse güncel kampanyalardan yararlanarak hediye internet alabilirsiniz. Eski adıyla Telsim’in Bayrama özel yeni bir kampanya yaptığı şuanda görünmüyor. Fakat Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet 2020 alabileceğiniz farklı kampanyalar var.

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Ramazan bayramına özel kampanya görünmüyor fakat güncel kampanyalardan yararlanarak 5 + 5 toplamda 10 GB bedava internet alabilirsiniz.

Bu Kampanyalar:

  • Kolay Paket yükle 5 GB internet hediye
  • 35 TL yükle 5 GB internet hediye kampanyalarıdır

Vodafone Ramazan Bayramı Kolay Paket Yükle 5 GB Bedava internet

Yanımda uygulamasından herhangi bir Kolay Paketi satın almanız halinde 5 GB internet hattınıza otomatik olarak ücretsiz bir şekilde tanımlanır. Detayları Yanımda uygulamasından inceleyebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bayramı TL Yükle 5 GB Bedava internet

Ramazan Bayramında faturasız hattınıza 35 TL yükleyin, hattınızdan herhangi bir kesinti olmadan 5 GB ücretsiz internet otomatik olarak tanımlansın. 5 GB internet’i kazanabilmek için yükleme işlemini Yanımda uygulamasından gerçekleştirmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.