Bedava internet

Vodafone Puan Sorgulama: Öğrenme ve Yükseltme Cihaz Kampanyası

01 Temmuz 2020
Vodafone Puan Sorgulama: Öğrenme ve Yükseltme Cihaz Kampanyası

Merak edilen şeylerden biri de puan sorgulamanın nasıl yapıldığı. Telefon cihaz kampanyası için Vodafone puan sorgulama ve öğrenme nasıl yapılır? Akıllı telefon almak isteyenler için puan yükseltme yöntemleri.

Bütün operatörlerde olduğu gibi akıllı telefon ve ya cihaz alacaklar için puan oldukça önemli. Yapılan son düzenlemeler ile bazı cihazlar 6 ay taksitli alınabiliyor. Akıllı cihaz alacaklar için Vodafone puan sorgulama yapılır. Daha sonrasında ise yeterli puana sahipseniz akıllı cihaz alabilirsiniz. İstediğiniz telefonu alabilmek için yeterli puanınız olması gerektiğini unutmayın. Cihaz kampanyasına katılmak isteyenler Vodafone puan sorgulaması nasıl yapılırVodafone puan nasıl yükselir ve buna benzer bir çok soruyu internette arıyor.

Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle Vodafone puan sorgulama işlemi sadece cep mağazalarında yapılabilir.  Yani Vodafone satış noktalarından hangi ciahzları alabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da internetten bu bilgiye net bir şekilde ulaşılamaz. Puanınızı sormak için müşteri hizmetlerini arasanız dahi, Vodafone cep merkezlerine yönlendirilirsiniz.  Vodafone mağazalarına gitmeden Vodafone telefon cihaz kampanya puan sorgulaması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, bu işlem mümkün değil. Fakat yeterli puana sahipseniz Resmi Vodafone sayfasından fatura üzerine cihaz alabilirsiniz.

Vodafone Puan Nasıl Yükselir?

Vodafone telefon kampanyası puan nasıl yükseltilir? Öncelikle puanınızın yükselmesi için faturalarınızı zamanında ödemeniz gerekir. Bunun yanı sıra bankalara ya da buna benzer kurumlara ödenmemiş borcunuzun olmaması gerekmektedir.

  • Faturalarınızı zamanında ödemeye özen gösterin
  • Herhangi bir resmi kuruma ödenmemiş borcunuzun olmaması gerekir
  • Eğer yukarıda belirtilen özelliklere sahip durumdaysanız cihaz alabilirsiniz.

Vodafone Fatura Üzerine Telefon Nasıl Alınır?

 Vodafone’dan faturanızın üzerine taksitli telefon satın alabilmek için faturalı hatta geçiş yapmalısınız. Bu sayede daha hızlı puan birikecektir. Herhangi bir puanınız yoksa 6 – 8 ay faturanızı zamanında öderseniz yeterli puana erişmiş olursunuz. Yeterli puana ulaştığınızda istediğiniz akıllı telefonu faturanızın üzerine taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Faturalı telefon aldığınızda aylık tarife ücreti ve telefonun taksit ücretini ödersiniz.

Kampanyalı cihaz satın almak için Vodafone ya da başka bir operatöre ve herhangi bir bankada borcunuzun olmaması önemlidir. Operatör ya da banka sistemlerinde Kara gri liste de olanlara cihaz satışı yapılmamaktadır.

Vodafone Kara Listeden Nasıl Çıkılır?

Eğer kara gri listedeyseniz size herhangi bir taksitli cihaz satışı yapılmaz. Mevcut borçlarınızı ödedikten sonra ilgili kuruma kara gri listeden çıkmak istediğinizi belirtin.

Belirli bir süre sonrasında Kara listeden çıkmış olacaksınız. Çıkış yaptıktan sonra puanlar tekrar birikir ve telefon alabilirsiniz. Eğer Vodafone’da kara listedeyseniz borçlarınızı ödemeniz gerekir. Daha sonrasında yine bir süre geçtikten sonra listeden çıkarsınız.

Vodafone Taahhütlü Cihaz Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Belirtildiği üzere yeterli puanınız olması halinde katılım yapabilirsiniz. Cihaz kampanyasına katılım Vodafone cep merkezlerinde hattın yasal sahibi tarafından yapılmaktadır. Bu sayede yasa dışı işlem yapılmasının önüne geçmek hedeflenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.