Bildirimlerim

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma, Direk Bağlanma

20 Ekim 2019
Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma, Direk Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma herkes istiyor müşteri temsilcisine bağlanamıyorum kısa yol tuşları nelerdir? Günümüzde bir çok işlem ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanalından halledilebiliyor. Mobil hat kullanıcıları da işlemlerini müşteri hizmetleri yardımı ile yapıyorlar. Bu konuda Vodafone müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma, direk bağlanma hakkında bilgiler paylaşıldı. 2020 yılında da bu tür bağlantılarda zorluk yaşıyorsan aşağıdaki adımları takip et.

Paylaşılan bilgi sayesinde uzun telesekreter konuşmasını beklemenize gerek kalmayacak. Daha hızlı bir bağlantı gerçekleştirerek işlemlerinizi hızlıca yapabileceksiniz. Vodafone müşteri temsilcisine 7000, 542 veya 444 0 542 numaralarını kullanarak ulaşabilirsiniz. 7000’i aramak ücretsizdir ancak burası sesli yanıt sistemi olduğundan müşteri temsilcisi ile görüşemezsiniz. 542 ya da 444 0 542 numaralarını aramanız durumunda mevcut tarife dakikalarınız kullanılır. 542 ya da 444 0 542 numaralarını aradığınızda dakika hakkınız yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsin.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

542 ya da 444 0 542’yi arayın, sonra sırası ile 1-1-6 rakamlarını tışlayın Vodafone müşteri temsilcisine bu sayede bağlanabilirsin.

Yukarıda Belirtilen Rakamların açılımı

1 – Aradığınız numara ile işlem yapmak için 1’i tuşlayın der, eğer aradığın numara ile işlem yapacaksan 1’i tuşlaman gerekir. (Eğer farklı bir numara ile alakalı işlem yapılacaksa buradaki soruyu 2’yi tuşlayarak yanıtlıyoruz.)

1- Kalan kullanım hakkı ve faturanı öğrenmek, kredi kartı ile fatura işlemleri yapmak, borcunuzu ödediyseniz hattınızı açtırmak için 1’i tuşlayın diyor.

6- Müşteri temsilcisine bağlanmak için 6’yı tuşlamamız gerekiyor.

Bu işlem neticesinde Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için 542 ya da 444 0 542’yi arayıp sırası ile 1 – 1 – 6 tuşladığımız zaman müşteri temsilcisine daha hızlı bağlanıyoruz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum 2020

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, diyenler yukarıdaki adımları takip ederek bağlantı yapabilirler. Bu sayede daha hızlı temsilciye bağlanıp işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Müşteri Hizmetlerinden Yapabileceğiniz Bazı İşlemler

  • Fatura sorgulama
  • Paket Satın alma
  • Tarife değişikliği
  • İnterneti kapama, açma
  • 4.5G Açma ve kapama
  • Faturalıdan faturasıza geçme

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Faturasız hattınızdan müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsanız aşağıdaki tuşlama kombinasyonunu kullanın.

  1. Aradığınız numara ile işlem yapmak için 1’i tuşlayın.
  2. Ardından Pinpuk işlemleri için 3’ü tuşlayın.
  3. Sonrasında ise müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0’ı tuşlayın.

Vodafone ivr sisteminde değişiklik yapabileceğinden dolayı tuşlama yapmadan önce seçenekleri dinlemeyi unutmayın. Yapacağınız hatalı tuşlamalardan bildirimlerim sitesi sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.