Bildirimlerim

Vodafone Kolay Paket 10 Nasıl Yapılır?

24 Ekim 2019
Vodafone Kolay Paket 10 Nasıl Yapılır?

Vodafone abonelerinin satın alacağı kolay paketler arasında yer alan bir tarifedir. Bu tarife içerisinde 3 içerikte bulunmaktadır. Yani dakika, sms ve interneti bir arada kullanabilirsiniz. Bu yazımızda faturasız abonelerin faydalanabileceği Vodafone Kolay Paket 10 nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler paylaştık.

Vodafone Kolay Paket 10 hakkında bilmeyenler için tekrardan hatırlatalım, kolay paketler 4 hafta yani 28 gün geçerlidir. Bu paketler tekrar etmez, satın alıp kullanmaya başladığınızda 28 gün sonrasında otomatik olarak iptal olur. Kalan kullanımlar devir etmez ya da durma özelliği bulunmamaktadır.

Vodafone Kolay Paket 10

Kolay Paket 10: 750 DK, 1000 SMS, 28 gün geçerlidir. Paketi satın alırken direkt ücretini ödersiniz. Hattınızdaki TL bakiyesinden düşüm gerçekleşmez. Bu paketi Vodafone cep merkezlerinden, Yanımda uygulamasından ya da vodafone.com.tr’den ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay paket 10 tekrar etmez, satın alabilmek için fiyatı olarak 40 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Vodafone kolay paket 10 nasıl iptal edilir?

Vodafone Kolay Paket 10 Nasıl Yapılır

  • Yanımda uygulamasından, Cep Merkezlerinden ya da Vodafone resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz.
  • Fiyatı: 40 TL’dir.
  • 28 gün geçerlidir.

Vodafone Mobil İnternetin Faydaları Nelerdir?

Vodafone, Mobil internet, akıllı cep telefonları üzerinden internet bağlantısı kurulmasını sağlamaktadır. Kurulan internet bağlantıları neticesinde insanlar her yerden internet üzerinden çalışan uygulamalara erişim sağlayabilmektedir. Üstelik artık operatörlerin bağlantı hızları bir hayli gelişmiştir. Bu sayede hemen her yerde çeken internet, kullanıcılarına sınırsız bir alan yaratmaktadır. Mobil internetin faydalarından biri de her yerden rahatlıkla kullanılmasıdır. Üstelik mobil internet sayesinde iş görüşmelerinden akademik araştırmalar kadar her şey anında yapılabilir hale gelmiştir. İnternetin genel faydalarının tamamı mobil kullanımlarla da elde edilebilmektedir.

Mobil İnternetin Zararı Var Mı?

Ülkemizde mobil internetin sağladığı faydalar kadar zararları da konuşulmaktadır. Çünkü internet kullanımı belli sınırlar çerçevesinde tutulduğunda ve bir amaca yönelik hareket edildiğinde faydalıdır. Ülkemizde yaşları oldukça küçük çocuklarda bile akıllı cep telefonları ve internet bağlantısı bulunmaktır. Bu da mobil internetin zararı olarak gösterilmektedir. Çünkü çocuklar mobil internetleri üzerinden farklı oyun girişleri yapabildikleri gibi uygunsuz içerikleri de görüntüleyebilmektedir. Uzmanlar çocukların internet kullanımını denetim altında tutmanın önemini bundan ötürü vurgulamaktadır. Vodafone internet bakımından en fazla hak veren gsm operatörlerinden biridir.

Daha fazla tarife haberleri için bildirimlerim.com sayfasını takip etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.