Bildirimlerim

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler Kampanyası

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler Kampanyası

Vodafone kaçmaz kırmızı günleri, yeni kampanyanın habercisi oldu. Vodafone resmi sitesinde ana sayfada bulunan kaçmaz kırmızı kampanyası 6 Kasım 2019 tarihinde başlıyor. Güncel kampanyalar hakkında da bilgi paylaşıyoruz. Bunlara örnek verecek olursak hediye dakika, sms ve internet gibi fırsatlar sunuyoruz. Bu yazımızda Vodafone kaçmaz kırmızı günleri kampanyası hakkında bilgi paylaştık.

Vodafone kaçmaz kırmızı ile bazı cihazlarda daha öncesinde indirim yapılmıştı. Muhtemelen bu kampanyada da cihazlar için indirim sağlanacaktır. Bütün gizliliğiyle duran bu 6 Kasım tarihinde açıklanmayı bekleyen bu kampanya müşteriler tarafından heyecanla bekleniyor.

Kaçmaz Kırmızı Günleri

Vodafone kaçmaz kırmızı günleri ile hangi cihazlarda indirim yapılacak henüz açıklanmadı. Fakat belirttiğimiz gibi daha öncesinde de Vodafone #KaçmazKırmızı kampanyası ile müşterilerine akıllı cihaz alırken indirim sağlamıştı.

Hediye kullanım hakları kazanmak için güncel kampanyalara katılmak gerekir. Bu kampanyalara Vodafone bedava internet sayfasında yer alan bilgilere göz atarak bakabilirsiniz.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Kampanyalı ürünler

Kampanyalı cihazlar açıklandığında burada liste şeklinde paylaşılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.