Vodafone Bedava internet

Vodafone Hediye Çarkı Pass Paketi Nedir?

Vodafone faturalı ve faturasız aboneler her hafta hediye çarkı kampanyasına katılarak farklı hediyelerden birini kazanabiliyorlar. Son zamanlarda en sık verilen hediye ise pass paketi oluyor. Peki Vodafone hediye çarkı pass paketi nedir ve ne işe yarar nerede geçerlidir? Bu soruların tamamını yanıtlayarak aklınıza takılanları cevaplamak istedik.

Vodafone Hediye Çarkı Sürekli Pass Paketi Veriyor

Hediye çarkı kampanyasına katılan bazı abonelerden sürekli pass paketi geliyor gibi şikayetleri duymuştuk. Bunun nedeni tam olarak nedir bizlerde bilmiyoruz. Fakat uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek giriş yapın belki şansınız haftalık hediye internet olacak şekilde değişir. (Garanti yöntem değildir.)

Vodafone Hediye Çarkı Pass Paketi

Pass paketleri belirli uygulamalarda sınırsız internet kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

  • Örneğin; Video Pass paketi: Youtube gibi uygulamalarda sınırsız internet kullanmanıza olanak sağlar. Eğer hediye çarkından Youtube pass paketi kazandıysanız Youtube uygulamasını paket geçerlilik süresi içinde internetinizden yemeden sınırsız kullanabiliyorsunuz.
  • Eğer iletişim pass paketi kazandıysanız whatsapp, messenger gibi uygulamalarda sınırsız internet kullanımı elde etmiş olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.