Bildirimlerim

Vodafone Haftalık Sosyal Pass (limitsiz)

11 Kasım 2019
Vodafone Haftalık Sosyal Pass (limitsiz)

Vodafone haftalık sosyal pass paketini aldığınızda ilgili uygulamalarda sınırsız internet kullanabilirsiniz. Limitsiz internet özelliği sadece bu paketin belirtmiş olduğu ilgili uygulamalarda geçerlidir. Vodafone Haftalık Sosyal Pass, abonelerinin 1 hafta boyunca sosyal medya uygulamalarında sınırsız internet kullanmasına olanak sağlayan pakettir. Bu paketi satın alan Vodafone faturalı hat sahipleri 7 gün boyunca sınırsız internet kullanırlar. Bu sınırsız internet kullanım hakkı sadece Facebook, Twitter ve instagram uygulamalarında geçerlidir. Yeni kampanyalara bakmak için Vodafone bedava internet sayfasını ziyaret edin.

Vodafone faturalı abonelerin satın alabileceği ek paketlerdendir. Facebook, Instagram ve Twitter’da 7 gün boyunca internetin sonu yok.Paket otomatik yenilenmez. Geçerlilik süresi yani 7 gün sonunda otomatik olarak iptal olur.

Vodafone Haftalık Sosyal Pass Nasıl Yapılır?

  • Vodafone yanımda uygulamasından Vodafone internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak paketi satın alabilirsiniz.
  • Paket kapsamında sunulan Sınırsız internet özelliği sadece ilgili uygulamaları kullanırken geçerlidir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi Hangi Uygulamalarda geçerlidir

Facebook, Instagram ve Twitter mobil uygulamalarında geçerlidir. Sosyal Pass paketini aldıktan sonra bu uygulamaları kullanırken internetinizden yemez.

Mobil hat müşterileri yanımda uygulaması üzerinden bu paketi satın alabilirler. Ayrıca yine aynı uygulamadan size özel indirimler, tarifeler, ek paketler ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Güncel kampanyalar, avantajlı paketler ve Vodafone haberleri için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.