Tarifeler

Vodafone Genç Red Sınırsız Eğlence 40+5GB Paketi

Vodafone Genç Red Sınırsız Eğlence 40+5GB Paketi nasıl yapılır? Genç Red Sınırsız Eğlence 40+5GB Tarifesi detayları hakkında bilgiler.

26 yaş altı Vodafone abonelerinin yararlanabileceği en üst düzey paketlerden biridir. İçerisinde bulunan 40+5 gb internet hakkıyla ay içerisinde özgürce kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız interneti doya doya kullanın.

Vodafone Genç Red Sınırsız Eğlence 40+5GB

Numara taşıma ve yeni hat alacak olan abonelere özel olan Genç Red Sınırsız 45 gb internetli tarifede; • Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internet hakkı her ay otomatik olarak yüklenir.

40+5 GB internet ve 3500 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet kullanım hakları bu tarife ile sizleri bekliyor.

Amazon Prime üyeliği; Amazon.com.tr’de binlerce üründe bedava ve hızlı kargo, Prime Video ve fazlasını bu tarife size sunmaktadır.

Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma özelliği de tarife ile hattınıza tanımlanacak özelliklerdendir.

Yeni gelen Redlilere özel Sınırsız Tiktok paketi aylık 25TL yerine 15TL! Bu paket ile Tiktok uygulaması kullanırken mevcut tarifenizden internet düşmez.

Vodafone Genç Red Sınırsız Eğlence 40+5GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Hat taşıma ya da Yeni hat alarak Vodafone’a gelecek olan aboneler bu tarifeden faydalanabilirler. İşleminizi isterseniz Vodafone.com.tr‘den isterseniz de Vodafone satış noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Tarifeyi taahhütlü kullanmanız halinde mevcut paket ücretinden indirim alırsınız.

Paket hakkında daha fazla bilgi almak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu