Bedava internet

Vodafone Gamer paketi Sınırsız internet

10 Kasım 2019
Vodafone Gamer paketi Sınırsız internet

Vodafone abonelerine özel Gamer paketi, bu paket ile sınırsız internetin tadını çıkarabilirsiniz. Sürekli oyun oynayanlar için özel internet. FreeZone’lu olanların en çok kullandığı ek paket Vodafone Gamer Paketi. İnternetinden yemeyen bu paket ile Discord ve Youtube’da sınırsız kullanım yapılabilir.

Vodafone Gamer Paketi

FreeZone’luların en fazla kullandığı paket olma ünvanına sahip olan gamer paketi ilgili uygulamalarda sınırsız kullanım hakkı sunar. Bu paket ile en sevdiğiniz yayıncıları Youtube platformundan takip edebilrisin. Ayrıca mobil’den oyun oynarken discord ile arkadaşlarınla sürekli iletişim halinde olabilirsin. Sınırsız internet özelliği sadece Youtube ve Discord uygulamalarında geçerlidir. Eğer bu paket dışında ek hediyelere gereksinim duyuyorsan Vodafone Bedava internet kategorisindeki güncel hediyelere bak.

Vodafone Pubg Mobile Sınırsız internet

Gamer Paketi diye bir şey yapılmış; YouTube’da izleyebildiğin kadar video izlemen için, PUBG Mobile’da o loot senin, bu drop benim koşuyorsun, Discord’da arkadaşınla muhabbetin dibine vuruyorsun yine de internetinden tüketilmiyor.

Bu kampanya diğer operatörlere ilham oldu diyebiliriz. Yakın zamanda farklı bir operatör yine buna benzer limitli pubg ek internet paketi çıkarmıştı. Sen de hemen Gamer Paketi’ni satın al, sonuçta sınırsız internet kullanmak senin de hakkın.

Vodafone Gamer Paketi Nasıl Yapılır?

  • Gamer Paketini müşteri hizmetlerini arayarak ya da Yanımda uygulaması üzerinden hemen satın alabilirsin.
  • Ayrıca 7000 sesli kanaldan da tuşlama yapılarak bu ek paket satın alınabilir.

Faturalı hatlar için ücret: haftalık 12 TL, aylık 18 TL’dir.

Faturasız kullanıcılar için ücret: haftalık 12 TL, aylık 20 TL’dir.

Vodafone Gamer Paketi Nasıl İptal Edilir?

Paketi satın aldıktan sonra tekrar yenilenmemesi için iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda aşağıdaki kanallar ile iptalini yapabilirsiniz

  • Vodafone yanımda uygulaması, ek paketler kısmından iptal edebilirsin.
  • İstersen 542 müşteri hiizmetlerini arayarak da iptalini yapabilirsin.

Güncel kampanyalar, ek internet paketleri, tarifeler ve fırsatlar için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.