Bildirimlerim

Vodafone Faturasız Saçma Güzel 10 Tarifesi

02 Kasım 2019
Vodafone Faturasız Saçma Güzel 10 Tarifesi

Vodafone’lu aboneler için, Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi içeriği bakımından bir çok kişiye yeterli geliyor. Mobil uygulamalarda çok fazla vakit geçirenler için Vodafone genel anlamda en iyi operatör diyebiliriz. Bunun nedeni ise bazı ek paketlerini satın aldığınızda geçerli olduğu uygulamada sınırsız internet kullanabiliyorsunuz. Örneğin Youtube paketini aldığında, paket süresince sınırsız Youtube kullanımı yapabilirsiniz.

Ayrıca yaptığı kampanyalarla da sürekli müşterilerini memnun eden bir operatör. Bu kampanyaların hepsini Vodafone bedava internet yazısında inceleyebilirsiniz.

Saçma Güzel 10 Tarifesi, Paketi

Vodafone faturasız aboneler tarafından en çok tercih edilen Saçma Güzel 10 paketinin içeriği aşağıdaki gibidir.

DAKİKA750 DK Konuşma
SMS100 adet mesajlaşma hakkı
İnternet10 GB internet (5GB’ı seçeceğin uygulamada geçerlidir)
Sınırsız Kullanım hakkıWhatsapp Sınırsız
Kimler faydalanabilir?Faturasız Vodafone ses hattı sahipleri
Fiyatı35 TL/ay

Hem faturasız hat kullanayım hem de bol internetim olsun istiyorsan bu tarife tam senlik. Günümüzde internet kullanımı oldukça yaygın ve fazla. Bu nedenle bol internetli bir paket kullanmak her zaman bizim açımızdan faydalı olacaktır. Tabi bol internet kullanırken uygun fiyatlı olmasına da dikkat etmemiz gerekiyor. Bu nedenle, Vodafone Saçma Güzel 10 GB tarifesi de fiyat bakımından oldukça uygun diyebiliriz.

Vodafone Saçma Güzel 10 tarifesi nasıl yapılır?

Her ay yükleme yaptığınız taktirde bu tarife yenilenecektir. Yükleme yapmadığınız aylarda ise tarife tanımlı kalır fakat aktif olmaz. Sonrasında TL yüklerseniz ve yeterli bakiyeniz olursa tarife tekrar aktif olur.

  • Vodafone Yanımda uygulamasından,
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak,
  • 7000 Sesli yanıt sistemi ile Saçma Güzel 10 tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Tarife kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Faturasız tarifelerde durma ya da devretme özelliği yoktur.

Vodafone Saçma Güzel 10 tarifesi nasıl iptal edilir?

Bu tarifeyi iptal etmeniz taktirde sabit kullanımlarınız ücrete tabi olacaktır. Yani kullanacağınız her bir dakika, her bir mb ve sms ekstra ücretlendirilir.

  • Yanımda uygulamasından,
  • Müşteri hizmetlerini arayarak bu tarifeyi iptal edebilirsiniz.

Vodafone güncel kampanyaları, indirimler ve tarifeler hakkında her zaman bilgi edinmek istersen sayfa bildirimlerini kabul etmelisin.

Vodafone Mobil İnternet Ayarlarını Yenilemek

Vodafone, mobil internet ayarlarını yapmak oldukça kolaydır. Ancak bu konuda belli önyargılar bulunmaktadır. Çünkü internet sistemlerinin mobile taşındığı ilk sıralar kullanıcılar ayalarını kendileri yapmak zorunda kalmıştır. Günümüzde yeni bir hat alan bireylerin mobil internet ayarları telekomünikasyon firmaları tarafından yapılmaktadır. Ayarların yapılmasının ardından firmalar, kullanıcılarına hem hoş geldin hem de bilgilendirme içerikleri olan mesaj gönderimleri sağlamaktadır. İlerleyen zamanlarda internetin yavaşlaması gibi durumlarda internet ayarlarının sıfırlanması da mümkündür. Cihazların modellerine göre ayarlar kısmından bağlantı bölümüne girilerek yönlendirmelerin takip edilmesi halinde Vodafone internet ayarları sıfırlanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.