Tarifeler

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Dakika Paketleri

Vodafone Faturasız ek konuşma paketleri 2022 ve Vodafone ek dakika paketi 2022 faturasız kampanyalar. Vodafone aboneleri faturasız hat kullanırken dakika paketleri bittiğinde ek paket alarak konuşmaya kaldıkları yerden devam ediyorlar. Ayrıca güncel kampanyaları da takip edip indirim ve hediyelerden ücret ödemeden yararlanabiliyorlar. 2022 yılında ek dakikaya ihtiyaç duyanlar bu paketten faydalanabilir. Vodafone faturasız hat kullanırken dakikanız bittiğinde paniğe gerek yok. Ek konuşma paketleri ile anlık konuşma gereksinimlerini karşılayabilirsin. Bu yazımızda Vodafone faturasız ek konuşma dakika paketleri hakkında bilgiler paylaştık.

Bu paketleri satın alarak Vodafone’lular her yöne konuşma haklarını dilediği zaman kullanabiliyorlar. Bu paketler arasında 1000 ile 500 dakikalık paketler de yer alıyor.

VODAFONE FATURASIZ EK KONUŞMA PAKETLERİ NASIL YAPILIR? 2022

Bu paketleri Vodafone yanımda uygulaması üzerinden Ek Paketler >Dakika Paketleri menüsü üzerinden satın alabilirsiniz. Büyük Seçim konuşma paketleri mevcut aktif tarifenizin biteceği güne kadar geçerlidir. Büyük Seçim paketlerini satın aldığınızda tarifenizin biteceği güne kadar Vodafone faturasız ek konuşma paketi ile arama yapabilirsiniz.

 • Yanımda uygulaması üzerinden Ek Paket olarak satın alabilirsiniz.

VODAFONE CANKURTARAN 4 TL 100 DK PAKETİ

Vodafone cankurtaran 4 TL 100 dakika paketi nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız bu paket te yine Yanımda uygulaması ya da vodafone.com.tr’den satın alınabilir. Cankurtaran 100 dakika paketi nasıl iptal edilir? sorusunun cevabı yine yanımda uygulaması. Uygulamadan iptal edebilirsiniz, isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak ya da 7000 sesli yanıt sisteminden de iptal edebilirsiniz.

Vodafone Can Kurtaran 100 Dakika Paketi

 • Acil durumdaysanız ve arama yapmanız gerekiyorsa bu paket tam size göre, bir gün geçerli Vodafone’lularla 100 dakika tam 4 TL’dir.

VODAFONE BÜYÜK SEÇİM 250 DAKİKA PAKETİ

Tarifeniz aktif durumdayken bu paketi satın alabilirsiniz. Satın aldığınızda tarifenizin biteceği güne kadar geçerli olur. Ayrıca tarife ile beraber tekrar eder. Bu paketi satın aldığınızda her yöne 250 dakika konuşabilirsiniz.

Vodafone Büyük Seçim 250 Dakika Nasıl Yapılır?

 • Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz. Paketin fiyatı 6 TL’dir.

Vodafone Faturasız Büyük Seçim 250 DK Nasıl İptal Edilir?

 • Yanımda uygulamasından paketlerim menüsüne giriş yaparak iptal edebilirsiniz.

VODAFONE BÜYÜK SEÇİM 500 DAKİKA KONUŞMA

 • 500 DK Ek Konuşma Paketi
 • Tarifenizle beraber her ay yenilenir
 • Fiyatı 6 TL’dir

Bu paketi satın aldığınızda Vodafone yönüne 500 dakika konuşma hakkına sahip olursunuz.

Vodafone Büyük Seçim 500 Dakika Paketi Nasıl Yapılır?

 • Vodafone yanımda uygulamasından Şebeke içi konuşabileceğin ek paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Büyük Seçim 500 Dakika Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone yanımda uygulamasından ya da müşteri hizmetlerini arayarak bu paketin iptalini yapabilirsiniz. İptal etmediğiniz taktirde her tarife yenilendiğinde hattınızda yeterli bakiye bulunması halinde tekrar eder.

Vodafone Doldur Ek Konuşma Paketi

Faturasız hattınızda eğer doldurulabilen bir paket kullanıyorsanız dakikalarınızı paketin geçerlilik süresi içinde tekrar doldurabilirsiniz.

 • Örneğin 750 dakikalık bir tarife kullanıyorsunuz,
 • Tarifeniz ayın 30’unda bitiyor, bugün ise ayın 10’u,
 • Dakikalarınız bittiğinde Doldur paketi alarak ayın 30’una kadar 750 dakikayı kullanabilirsiniz.

Doldur paketleri tekrar etmeyen paketlerdir. Bu nedenle iptali için ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Paketi Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu