Bildirimlerim

Vodafone Doldur 750 Gani Paketi 30 GB internet 12 TL

20 Kasım 2019
Vodafone Doldur 750 Gani Paketi 30 GB internet 12 TL

Sadece Vodafone gani tarife kullanan aboneler bu paketten yararlanabilirler. Vodafone Gani tarife kullanan müşterilerin faydalanabileceği bir ek pakettir. Vodafone gani 750 tarifesini kullanan müşteriler 12 TL karşılığında bu paketten faydalanabilir.

Vodafone aboneleri gani tarifeler ile maksimum 30 GB’a kadar internet kullanabiliyorlar. Başlıkta yer alan 30 GB bilgisi de bundan dolayıdır. Gani tarifelerde sadece dakika paketi bulunmaktadır, bu dakikaları hem internet hem de konuşma dakikaları olarak kullanabilirsiniz. “Gani Dakikalar” kapsamında yapılan yurt içi her yöne aramalar ve yurt içi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşüyor. Şuanda gani tarifelere alım bulunmuyor. Bu paketten hali hazırda gani tarife kullanan faturasız aboneler yararlanabilecektir.

Vodafone faturasız aboneleri, “Gani Dakika” haklarıyla 30 gün içinde 30GB’a varan internet kullanabilir.

“Vodafone Gani Tarifeler”de müşterilerin internet kullanımı MB üzerinden değil, dakika üzerinden hesaplanır. Abone, sadece veri indirdiği zaman internetinden düşer. Yani internet kullanımı olmadığında cihaz boş konumdayken internet tüketimi gerçekleşmez.

Vodafone Doldur 750 Gani Paketi

Vodafone faturasız Gani 750 paketi kullanan aboneler faydalanabilir. Gani tarifeler ile bildiğiniz gibi maksimum dakikalarınızı internet olarak kullanabilirsiniz. Bu kullanımda ise bir dönemde yani 30 günde maksimum 30 gb internet kullanımı yapabilirsiniz.

Doldur 750 Gani

  • 750 Gani dakika
  • Tarifenizin bitiş tarihine kadar geçerlidir
  • Tekrar etmez
  • Fiyatı 12 TL’dir

Vodafone Doldur 750 Gani Nasıl Yapılır?

Vodafone Web sitesinden, Yanımda uygulamasından, müşteri hizmetlerini arayarak bu ek paketi satın alabilirsiniz.

Mevcut Vodafone aboneleri her hafta Bana Ne Var kampanyası kapsamında, indirimler ve hediye internet paketlerinden de ücretsiz yararlanabilir. Detaylar için Yanımda uygulamasını kontrol edin.

Güncel kampanyalar, tarifeler ve operatör haberleri için sayfa bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.