Bildirimlerim

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır, nasıl iptal edilir?

31 Ekim 2019
Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır, nasıl iptal edilir?

Paketi yapmadan önce ve yaptıktan sonra “Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır, nasıl iptal edilir?” bilgileri detaylı anlatım. Faturasız abonelerin yararlanabileceği DOLDUR 3GB kampanyası ile aboneler tarife bitim gününe kadar paket içeriğindeki 3 GB interneti tekrar doldurabiliyorlar. Doldur 3 GB kampanyasından yararlanabilmek için mevcut tarifenizin aktif olması gerekir aksi taktirde internet hattınıza tanımlanmaz. Ayrıca bu paketi satın alabilmek için mevcut tarifenizin de 3 GB internetli olması gerekir. Örneğin; 2 GB ya da 4 GB interneti olan bir tarife kullanıyorsanız DOLDUR 3 GB ek internet paketini satın alamazsınız.

Vodafone doldur 3 GB internet paketinin fiyatı 12 TL’dir. Bu paketi tarife ile beraber aktif hale getirirseniz 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Fakat tarifeniz diyelim ki 6 gün sonra bitiyor ve bu internet paketini satın aldınız. Bu durumda aldığınız ek internet kullanım hakları da 6 gün sonra tarifeniz ile beraber son bulur.

Vodafone Doldur 3 GB internet Nasıl Yapılır?

Mevcut internetin bittiyse ve gerekli koşullara uygunsan bu paketi 12 TL karşılığında satın alabilirsin.

  • Yanımda uygulamasından,
  • DOLDUR 3GB yazıp 7000‘e göndererek,
  • 7000 Sesli yanıt sisteminden ya da 542 müşteri hizmetlerini arayarak paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Doldur 3 GB internet Nasıl iptal Edilir?

Paketi satın alıp kullandıysanız ve tekrar etmesini istemiyorsanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok, paket otomatik olarak iptal olur. Fakat paketi satın alma talebinde bulunduysanız ve yeterli TL olmadığından hattınıza tanımlanmadıysa bu paketi iptal etmeniz gerekir. Çünkü paket hattınızda yeterli TL bulunması durumunda ilerleyen sürede aktif olacak şekilde beklemektedir.

  • İptal işlemini yanımda uygulamasından ya da müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.