Bildirimlerim

Vodafone Doldur 1000 Gani 30 GB internet Kampanyası

06 Kasım 2019
Vodafone Doldur 1000 Gani 30 GB internet Kampanyası

Vodafone Doldur 1000 Gani 30 GB internet Kampanyası ile interneti doya doya kullan. Vodafone’un bir süreliğine çıkardığı gani paketler ile maksimum 30 GB’a kadar internet kullanılabiliyor. Bu paket ile mevcut Gani 1000 tarifenizi tarifenin biteceği güne kadar doldurabilirsiniz. Gani tarifelerde bildiğiniz gibi internet hakkı bulunmuyor. Mevcut tarifenizin dakikalarını internet olarak kullanabiliyorsunuz. Gani tarifelerde maksimum dakikalarınızı 30 GB internet olarak kullanabilirsiniz.

“Vodafone Gani paketler”de abonelerin internet kullanımı MB üzerinden değil, dakika üzerinden hesaplanmaktadır. Kullanıcı, sadece veri indirdiği ya da yüklediği zaman internetinden kullanım yapılır. Yani internet kullanmadığınız zamanlar cihaz boş konumdayken internet tüketimi olmaz.

Vodafone Doldur 1000 Gani Paketi

  • Tarifenizdeki Gani dakikaları 12 TL’ye doldurabilir, tarifenizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Belirtilen 30 gb 30 gün içerisinde kullanımı içermektedir. Örnek: Mevcut tarife ile 20 GB’lık internet kullandıysanız, paketin biteceği güne kadar maksimum 10 gb’lık bir internet kullanımı yapabilirsiniz.

Vodafone Doldur 1000 Gani Paketi Nasıl Yapılır?

  • Vodafone Yanımda uygulamasından, Müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone internet sitesinden satın alabilirsiniz.
  • Paket tekrar etmez.
  • Tarifenin biteceği güne kadar geçerlidir.
  • Bu paket ile 1000 gani dakikanızı doldurabilirsiniz.
  • Paket içerikleri yurt içinde geçerlidir.
  • Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda son bulur.

Vodafone Güncel Kampanyalar ile Hediye internet

GSM operatörlerinde mevcut müşterilerinin faydalanabilmesi için hediye internet kampanyaları düzenlenmekte. Bunun yanı sıra indirimler ve fırsatlar da sunuluyor. Bu tür kampanyalara katılmak için alt kısımdaki sayfayı ziyaret edip size uygun kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sayfa bildirimlerini kabul ederek en güncel kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Whatsapp’tan kampanyaları arkadaşlarınıza göndererek onların da haberdar olmasını sağlayın. Bu kampanyalı paketi Vodafone’lu arkadaşlarınıza Whatsapp’tan gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.