Bildirimlerim

Vodafone Devreden Uyumlu 3 GB Fırsat Tarifesi

27 Kasım 2019
Vodafone Devreden Uyumlu 3 GB Fırsat Tarifesi

Vodafone abonelerinin faturasız hattan faturalıya geçerken seçebileceği paketlerden biride Devreden Uyumlu 3 GB fırsat paketidir. Faturasızdan faturalıya geçecek aboneler ilk 3 ay isterlerse cayma bedeli ödemeden faturasız tarifelere tekrar geri dönüş yapabilirler.

Bu tarifeyi kullanan abonelerin devretme özelliğinden dolayı, kullanmadığı dakika, sms ve internet hakları bir sonraki aya devir eder.

Durdurma Özelliği

İlk 3 ay limitinize ulaştığınızda faturanız kendiliğinden durur. Siz istemedikçe fatura tutarınız aşmaz. Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Devreden Uyumlu 3 GB Fırsat Paketi

Uyumlu 3 Fırsat Tarifesini kullanan müşteriler aylık kontratsız 49 TL karşılığında, yurtiçi heryöne 750 dakika arama, yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 3GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur. Abone kontrat yaptığı taktirde tarifeden 27 TL karşılığında yararlanır.

Koruma Özelliği

İlk 3 ay paket haklarınız bittiğinde ekstra 1GB, 100 DK ve 100 SMS otomatik tanımlanır; aşım ile aranıza emniyet ağı oluşur.

Vodafone Devreden Uyumlu 3 GB Fırsat Tarifesi Nasıl Yapılır?

Faturalı hatta geçiş işlemi olduğundan sadece hattın yasal sahibi işlem yapabilecektir.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone Cep Merkezlerine uğrayarak faturalıya geçip bu tarifeyi kullanmaya başlayabilirsin.
  • İlk 3 ay cayma hakkını kullanıp ücret ödemeden faturasız tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler bu paketleri müşteri hizmetlerini arayarak ya da Yanımda uygulamasından (ayrı ayrı) iptal edebilir.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için Vodafone satış merkezlerine gidebilirsiniz. Ayrıca Müşteri hizmetlerini dakikaların ile arayarak bilgi edinebilirsin.

Güncel kampanyalar, haberler ve daha fazlası için sayfa bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.