Bedava internet

Vodafone Büyük Seçim 4 GB internet

31 Ekim 2019
Vodafone Büyük Seçim 4 GB internet

Uzun yıllardan beri Vodafone büyük seçim paketleri hep aynıydı. Şuanda kontrol ettiğimizde ise büyük seçim 4 gb internet paketi de listeye eklenmiş durumda. Büyük seçim paketleri bildiğiniz gibi aktif tarifeniz varsa aktif hale gelir. Eğer hattınıza tanımlı paketiniz yoksa pasif kalır ve tarifenizin yüklenmesini bekler. Tekrar eden bir pakettir. Bu nedenle herhangi bir büyük seçim paketini satın aldıktan sonraki dönemlerde kullanmayacaksanız iptal etmeniz gerekir. Bu yazımızda Vodafone büyük seçim 4 gb internet paketi hakkında detayları paylaştık.

Vodafone büyük seçim 4 gb internet paketini bir tarife dönemi içinde sadece 1 defa satın alabilirsiniz. Paket iptal edilmediği sürece tarifeniz ile beraber hattınızda yeterli TL bulunması durumunda tekrar eder.

Güncel kampanyalardan yararlanarak hediye internet almak için Vodafone bedava internet sayfasında yer alan güncel içeriklere göz gezdirin.

Vodafone Büyük Seçim 4 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketi satın almayı düşünüyorsanız şunu bilmeniz gerekir; Vodafone büyük seçim 4 gb ek internet paketi tarife ile beraber başlar ve tarife ile beraber biter. Örneğin tarifenin bitimine 1 gün kala aldıysanız 1 gün içerisinde bu internet kullanım haklarını tüketebilirsiniz. Tarife geçerlilik süresi dolduğunda bu paketin de süresi dolar ve kalan kullanım hakkı otomatik silinir.

  • Yanımda uygulamasından
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak
  • Vodafone internet sitesinden

19 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Vodafone Büyük Seçim 4 GB Paketi Nasıl iptal edilir?

Paketi iptal etmezseniz tekrar edeceğini söylemiştik. İptal işlemini en kolay aşağıdaki yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yanımda uygulamasına giriş yapın > Paketlerim kısmına girin buradan ilgili paketin üstüne dokunun ve açılan sayfadan iptal edin.

Vodafone tarifeleri, ek paketleri ve kampanyaları hakkında sürekli haberdar olmak istersen bildirimleri kabul et.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.