Vodafone Bedava internet

Vodafone Bedava internet 2020

2020 Vodafone bedava internet paketleri kullanılarak hem faturalı hem de faturasız aboneler ücretsiz internet alabilirler. Güncel kampanyaları merak eden aboneler için burada listelediğimiz bedava gb kampanyalarının hepsi vodafone.com.tr’de bulunan kampanyalardır. Burada paylaşılma nedeni ise Vodafone abonelerinin bütün kampanyaları toplu bir şekilde kontrol edebilmesine yardımcı olmaktır. Hiç olmadık zamanlarda mobil telefon kullananların interneti tarife yenilenmeden erkenden bitiyor. Bu ve buna benzer durumlarda ya ek paket almak gerek ya da güncel kampanyalardan faydalanıp hediye gb almamız gerekiyor. Böylece yeniden internete giriş yapabiliyoruz.

Sizinde internetiniz fatura kesilmeden bitiyorsa, faturasız hattınızda tanımlı olan tarifenin interneti yeterli gelmiyorsa güncel Vodafone bedava internet paketi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Geçen yıla göre bu yıl farklı farklı kampanyalar yapan Vodafone, en çok faturasız hatlar için hediye verdi. Tabi yeni gelen abonelere özel kampanyalar da sunuldu.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bilindiği gibi Vodafone’un öyle çok fazla uygulaması yok. En çok bilinen uygulaması eski adı self servis olan Yanımda uygulamasıdır.

  • Yanımda Uygulaması

Bu uygulama sayesinde ne kadar dakikanız, sms hakkınız ve internetinizin kaldığını sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Ayrıca ek paket alma, tarife değişikliği, fatura inceleme, TL yükleme ve fatura ödeme gibi işlemler de yine bu uygulamadan yapılabilir.

Vodafone Bedava internet Paketi

Aşağıdan güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Güncel ve uyumlu olduğunuz Vodafone kampanyasına katılarak bedava internet alabilirsiniz. Hediyenizi size gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile Bedava internet Nasıl Alınır?

Yanımda uygulamasını telefonuna ücretsiz bir şekilde indirip, telefon numaran ve şifren ile giriş yaparak bedava internet alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.