Vodafone Bedava internet

Vodafone Bedava internet 7 Kampanya 2020

Red tarife, FreeZone paketleri ve faturasız hat kullananlar için Vodafone bedava internet kampanyaları. Evde interneti olmayan mobil hat müşterilerinin genelde internet paketleri çok hızlı bitiyor. Bunun nedeni ise telefondan dan film izlerken ya da video izlerken internet tüketimi aşırı derecede hızlı oluyor. En çok internet harcayan uygulamalar ise Youtube ve instagram uygulamaları diyebiliriz. Whatsapp uygulaması da internetle çalışmasına rağmen bu uygulamalara göre çok daha az internet tüketiyor.

Son yıllarda mobil iletişim sektörüne gelen zamlar sonucunda operatör müşterileri istedikleri paketleri de kullanamıyorlar. Nedeni ise hemen hemen herkes bol internetli tarife kullanmak istiyor fakat fiyat bakımından çok pahallı olduğundan dolayı bu tür paketleri kullanamıyorlar. Normal bir tarife kullanan mobil hat müşterisinin ise interneti çok hızlı bitiyor. İnternet paketi bittiğinde Vodafone aboneleri burada bulunan Vodafone bedava internet hediye paketlerini kullanarak ücretsiz gb alabiliyorlar. Dürüst olmak gerekir ki Turkcell Vodafone’a göre daha fazla kampanya yapıyor ve alternatif olarak daha fazla hediye alınabiliyor.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Burada paylaşılan kampanyalar Vodafone tarafından yapılmaktadır. Kampanyalara belirtilen adımları izleyerek hediyenizi alabilirsiniz. Uygun olmadığınız kampanyadan faydalanamazsınız.

Eğer bir kampanya için sms göndermeniz gerekiyor ise belirtilen şekilde sms göndermeniz gerekir. Sms göndermezseniz hediye gelmez. Özetle belirtilen işlem yapılmadan hediye gelmeyecektir.

1- Yanımda Uygulaması Bedava internet

Kampanyaya sadece Yanımda uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Bu kampanya önceleri her hafta internet hediyesi verirken sonradan değişime uğradı. Hediye olarak pass paketleri, özel indirimler ve bedava internet veriyor.

Yanımda uygulamasından Fırsatlar Dünyası bölümüne giderek kampanyaya katılabilirsiniz.

Yanımda uygulamasına nasıl giriş yapabilirim?

Uygulamayı Google Play ve  App Store’dan yükleyebilirsiniz.

 1. Uygulamayı açın
 2. Telefon numaranızı yazın
 3. S yazıp 7000’e sms gönderdiğinizde size gelen şifre ile giriş yapın

2- Fırsatlar Dünyası Hediye Çarkı Kampanyası

Yukarıda belirtilen adımları takip ederek yanımda uygulamasına giriş yapın. Çünkü hediye çarkı ücretsiz internet kampanyasına sadece yanımda uygulamasından katılabilirsiniz.

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Fırsatlar Dünyası bölümüne girin
 • Giriş yaptıktan sonra çark sembolüne dokunun
 • Açılan sayfada çarkı çevirerek bedava pass paketi, özel indirim ve hediye internet kazanabilirsiniz.

3- Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi! 20 GB

Kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilirler. Son 30 güde, Vodafone mağazalarından, numara taşıma, yeni hat alarak ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla Vodafone’a gelen aboneler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB ya da 1 aylık 10 GB hediye edilir.

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın, Ek Paketler bölümüne girerek 20 GB – 10 GB hediyenizi alabilirsiniz.

4- Arkadaşını Davet Et! 15 GB Hediye Kazan

Arkadaşını Vodafone’a davet et 15 GB bedava internet kazan. Kampanya şartlarına uygun bir şekilde Davet Et Kazan kapsamında arkadaşlarını Vodafone’a davet eden müşteriler, hat aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra 3 Ay geçerli 15GB hediye internet hediye edilir. Aynı zamanda davet linkine tıklayıp Vodafone’lu olan abonelere ise 2 Ay geçerli 15GB hediye internet verilir. 

 • Bu kampanyadan faydalanabilmek için davet edilen arkadaşınızın link üzerinden faturalı hat başvurusu yapması ve başvurunun aktivasyona dönüşmesi gerekir. Faturasız hat başvuruları kampanya dahil olmayacaktır.

5- Redlilere Hediye 5 GB Kampanyası

 • Redli veya  Redli Genç paketlerde 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB hediye edilir . 
 • Hediyeyi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek, Ek Paketler bölümüne bakın.

6- Vodafone Mobil Ödeme’yi açın, hediye 1 hafta geçerli 1 GB kazanın!

29 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri aralığında Vodafone Mobil Ödeme yöntemini aktif hale getiren faturalı ve faturasız tüm müşterilere, 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye edilir.

7- Vodafone TL (Kolay Paket) Yükle 5 GB Bedava internet Kazan

Vodafone faturasız aboneleri için zaman zaman paket yükleme kampanyası yapıyor. Belirtilen miktarda yükleme yapan aboneler ya da kolay paket yükleyen faturasız aboneler 5 GB bedava internet kazanıyorlar.

Vodafone Bedava internet paketleri kullanım koşulları

Yukarıda listelenmiş kampanyalardan faydalanacak aboneler Vodafone bedava internet kullanırken aşağıdaki uyarılara dikkat etmelidir.

 1. Hediye sadece yurt içinde geçerlidir
 2. Hediye kullanım hakkı bittiğinde tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz
 3. Kalan kullanım haklarınızı OZET yazıp 7000’e sms göndererek öğrenebilirsiniz
 4. Yaptığınız kullanımlar ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları iletilir
 5. Hediye kullanım hakları devretmez ya da durma özelliği yoktur
 6. Kullanılmayan hediye hakları otomatik silinir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyiciyi kaldırıp tekrar deneyin.