Bildirimlerim

Vodafone Bana Ne Var Çark İnternet Kazanma

Vodafone Bana Ne Var Çark İnternet Kazanma

Faturalı ve faturasız abonelerin kullandığı Vodafone bana ne var çark internet kazanma kampanyası. Bu kampanya genelde Sürpriz hediyeler veriyor. Kampanyaya katılan milyonlarca Vodafone müşterisi ise hediye internet vermesi için katılıyorlar. Bu yazımızda Vodafone bana ne var hediye çarkı internet kazanma taktikleri ve yöntemlerini paylaştık.

Mobil hat kullanan Vodafone müşterileri bana ne var internet kazanma kampanyasına her hafta katılabiliyorlar. İnternet kazanmak için katıldığımız bu kampanya genelde Sürpriz indirimler veriyor. Bu durumdan şikayetçi olan Vodafone’lular birçok platformda bu duruma tepkilerini belirtiyorlar.

Vodafone Çark internet Gelmiyor

Deneme yanılma yöntemi ile 3 hatta denediğimiz yöntemi burada sizlerle paylaşıyoruz.

  • Öncelikle çarkı parmağınızı üzerinde tutarak sürpriz hediyenin üzerine kaydırın.
  • Ardından parmağınızı çekin otomatik olarak çark dönecektir.
  • Bedava internet hediyelerinden biri muhtemelen hattınıza tanımlanacaktır.
  • Bu işlemi 3 hatta denedik 1 gb ila 5 GB arasında farklı hediyeler hatlara tanımlandı.

Yukarıda belirtilen yöntemi dilerseniz siz de deneyebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Mobil İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Vodafone aboneleri, akıllı telefonların en önemli özelliklerinden biri istenilen yerde ve zamanda internete erişebilmesidir. Bunun birinci yolu WİFİ ile internete bağlanmaktır. İkinci yolu ise WİFİ olmayan yerlerde mobil internet sayesinde internete girebilmektir. Mobil internet bir internet paketi olmadan kullanılırsa fiyatı yüksek rakamlara ulaşabilir. Bunun için mobil interneti en hızlı ve hesaplı kullanmanın yolu mobil internet paketlerinden satın almaktır.

Vodafone Çark

Vodafone çark bedava internet, İnternet kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre çeşitli mobil internet paketleri ve kampanyaları bulunmaktadır. Bu paketler sadece internet için GB içerebilir ya da pakete konuşma ve mesajlaşmada dahil olabilir. 1 GB, 2GB, 3GB, 4GB veya daha fazla GB’a sahip olan mobil internet paketlerinden aylık internet kullanım miktarına göre istenilen seçilebilir. Sosyal medya platformlarına girerken internet harcamayan kampanyalar veya kullanım süresi 1 ay yerine 3 ay olan çeşitli mobil internet kampanyaları da mevcuttur. İnternet paketi bittiğinde ek internet sağlayan kampanyalardan da yararlanılabilir. Bu çok çeşitli kampanyalar arasından her internet kullanıcısı kendisine uygun olanı bulabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.