Bildirimlerim

Vodafone 6 Saat Geçerli 1 GB Bedava internet

Vodafone 6 Saat Geçerli 1 GB Bedava internet

Vodafone 6 Saat Geçerli 1 GB Bedava internet kampanyasına yanımda uygulamasındaki çarkı çevirerek hak kazanabilirsiniz. Vodafone faturalı ve faturasız aboneler bu kampanya sayesinde 5 GB’a kadar bedava internet kazanıyorlar. Kampanya kapsamında bir ziyaretçimizin kazandığı 6 saat geçerli 1 GB internet paketini nasıl yaptığına dair videoyu paylaştık. Diğer kampanyalar için Vodafone bedava internet başlığını ziyaret edin.

Bir çok Vodafone abonesi bu kampanyadan habersiz. Her hafta katılabilecekleri Bana Ne Var kampanyası ile 5 GB’a kadar bedava internet kazanacaklarını bilmiyor. Bazı aboneler ise bana ne var kampanyasına sadece ayda 1 defa katılabileceğini düşünüyorlar. Fakat bu durum böyle değil. Vodafone aboneleri Bana Ne Var kampanyasına ayda 4 defa katılabilirler. Bana ne var kampanyasına katılabilmek için yanımda uygulamasının telefonunda yüklü olması gerekmektedir.

6 Saat Geçerli 1 GB Bedava internet

Vodafone bedava internet

Bütün müşteriler bu kampanyadan faydalanabilirler. Fakat bana ne var kampanyasından direkt bu hediyeyi alırsınız diyemeyiz. Bir çok müşteriye forumlardan okuduğumuz kadarıyla da bu kampanyanın tanımlandığını gördük. Sayfamızı ziyaret eden takipçilerimizden biri de kampanyaya katılırken videosunu çekmiş. Bu videoyu sizler için yukarıda paylaştık.

Vodafone 6 Saat Geçerli 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Yanımda uygulamasını telefonuna yükle.

  • Yükledikten sonra giriş yapmak için telefon numaranı ve şifreni kullan.
  • Sağ menüde bulunan Bana Ne Var menüsüne giriş yap.
  • Giriş yaptıktan sonra çarkı çevir ve kampanyaya katıl.
  • Çark çevirme hakkı her Pazartesi tekrar yenilenir.
  • 1 ayda en fazla 4 defa çark çevirebilirsiniz.

Vodafone Bedava internet

Diğer Vodafone kampanyaları için, bütün kampanyaların bulunduğu alt kısımdaki görseli ziyaret et. Bu sayede katılabileceğin bütün hediyeleri görüntüleyebilirsiniz.

Güncel kampanyalar, tarifeler ve haberler için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.