Bildirimlerim

Vodafone 4.5G Kullan Kazan Kampanyası 12 GB Bedava

Vodafone 4.5G Kullan Kazan Kampanyası 12 GB Bedava

Vodafone aboneleri 4.5G kullandıklarında da hediye kazanıyorlar. Vodafone 4.5G hızıyla tanışın diye 4 gb internet hediye ediyor. Daha öncesinde de Vodafone kampanyaları ile alakalı bilgiler paylaşmıştık. Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Vodafone yaptığı kampanyalarla da adından bolca söz ettiriyor. Mobil hat kullananlar bu tür hediyeler le ücretsiz internet kullanabiliyorlar.

Vodafone 4.5G Kullan 12 GB Bedava internet kazan

Kampanyadan son 30 gün içinde 4.5G üzerinden internet kullanımı yapmamış, 4.5G aboneliğine, uyumlu SIM kart ve telefona sahibi olan aboneler faydalanabilirler. Belirtilen şartlara uygun olan aboneler 4.5G üzerinden internet kullanmaya başladığı ilk ay sonunda 4GB, kullanmaya devam etmeleri halinde (min. 200MB) ikinci ay sonunda 4GB, ve yine kullanmaya devam ederlerse (min. 200MB) üçüncü ay sonunda 4GB internet ile ödüllendirilirler. Bu sayede kampanya kapsamında toplamda 12 GB internet kullanabilirler.

İnternet kullanım 30 gün (1 ay) boyunca geçerli olacaktır, kullanılmayan haklar tamamen silinir. Bedava internet, cihazın ve SIM kartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında bulunulduğu takdirde Supernet 4.5G hızında kullanılabilir.

Diğer Kampanyalar için: Vodafone bedava internet yazısını incele.

2019 yılında faydalanabileceğiniz kampanyalardan biridir. Bu ve buna benzer kampanyalardan faydalanmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

Ekstra Bilgi;

Mobil İnternet Avantajları Nelerdir?

Mobil internet kullanımı avantajları ile birlikte gelmektedir. Avantajların iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde bireyler istedikleri her yerden internet kullanımına da bilgi erişimine de birkaç saniyede erişim sağlayabilmektedir. Öncelikle mobil internet yaşanan iletişim sorunlarını sona erdirmiştir. Artık herkes internet bağlantıları üzerinden görüşmeyi tercih etmektedir. Aynı durum iş toplantıları için de geçerlidir. Mobil internet avantajları arasında bilgi erişim sorunlarını çözmesi de yer almaktadır. Örneğin internet üzerinden çalışan yol tarifleri kaybol sıkıntılarını sona erdirmektedir. Ya da bir bölgedeki en iyi mekânlar mobil internetle anında bulunabilmektedir.

Mobil İnternet Dezavantajları

Avantajlarının bir hayli çok olması yüzünden mobil internet dezavantajları pek çok kimse tarafından görülmemektedir. Bazı kesimler mobil internet ve genel internet sistemlerinin bilgileri değersiz hale getirdiğini savunmaktadır. İnsanların internete bağımlı hale gelmesi de dezavantaj olarak sayılabilecek unsurlardan biridir. Ancak günümüz çağında internet ve mobil internet olmadan günlük yaşamı idame ettirmek zordur. Bundan ötürü pek çok insan kontrollü bir şekilde internet kullanımını sürdürmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.