Bildirimlerim

Vodafone 3 Gün Geçerli 5 GB internet

14 Kasım 2019
Vodafone 3 Gün Geçerli 5 GB internet

Vodafone abonelerine özel 3 gün geçerli 5 GB internet kampanyası. Bu paketi mevcut internetiniz bittiğinde ve fatura kesimine az bir süre kaldığında alarak kullanabilirsiniz. Vodafone esnaf tarifesi kullanan abonelerin 3 gün kullanabileceği 5 gb internetin fiyatı 17 TL’dir. Bu paketi faturalı esnaf tarife kullanan aboneler alabilirler.

Mobil hat müşterileri faturalı olsun faturasız olsun fark etmeksizin mevcut internet hakları bittiğinde ek paketler alıyor. Bu ek paketlerle de daha uygun bir internet kullanımı yapabiliyorlar. Bildiğiniz gibi internet aşımı ücretlendirildiğinde çok daha pahallıya denk geliyor. Tarife haklarınızın yenilenmesine 3 gün kaldıysa ve internete ihtiyacın varsa 5 GB internet kampanyasından yararlanabilirsin.

Esnaf Tarife 3 gün geçerli 5 GB internet

  • 5GB internet 3 gün geçerlidir
  • Paket tekrar etmez
  • Esnaf tarifelerine özeldir

Vodafone 3 gün geçerli 5 GB paketi

Tanımlanan internet paketi geçerlilik süresi sonunda otomatik silinir. Kalan kullanım haklarınızda buna bağlı olarak silinecektir.

Paketi Vodafone Yanımda uygulamasından ya da vodafone.com.tr sayfasından satın alabilirsiniz. Dilerseniz paketi müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsiniz.,

Aşım yapmak yerine ek bir paket alarak kullanımlara devam etmek daha avantajlıdır. Böylece mevcut tarife aşım ücretleri yerine satın aldığınız ek internet paketinden kullanım gerçekleşecektir. Ek internet paketleri bildiğiniz gibi tarife değildir. Tarifeye ek olarak alınan paketlerdir. Ek internet paketi alabileceğiniz gibi, dakika ve sms kullanım haklarını da satın alabilirsiniz.

Ekstra Bilgi

Mevcut kampanyalar, yeni abone kampanyaları, operatör haberleri, gsm gelişmeleri ile alakalı bilgiler için sayfa bildirimlerini kabul edin. Böylece yeniliklerden ilk siz haberdar olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.